Wygrana z Narożem Juszczyn w meczu kontrolnym!

W piątek późnym wieczorem Orzeł Myślenice zmierzył się sparingowo z Narożem Juszczyn. Myśleniczanie rozpoczęli też mecz od bramki Emila Bałuckiego, jednak przed przerwą wyrównali rywale wykorzystując rzut karny. Po przerwie Bałucki skompletował hat-tricka i asystował jeszcze przy bramce Kamila Depty. W samej końcówce zawodnicy Naroża ustalili wynik na 4:2, strzelając po raz drugi z rzutu karnego.

Orłowcy przeważali w tym spotkaniu, jednak nie można odmówić żadnemu z zespołów zaciętej walki o każdy skrawek murawy. Pierwszy gol to zespołowa akcja i trafienie z bliska Emila Bałuckiego. W drugiej połowie snajper Orła trafił głową po dośrodkowaniu Kiryla Kyrylova z rzutu rożnego, a następnie wykorzystał złe zagranie bramkarza Naroża i oddał strzał z dystansu lobując golkipera rywali. Ostatni gol to dwójkowa akcja Kamila Depty i wspomnianego Bałuckiego, który dograł wzdłuż bramki, a Depta z pierwszej piłki wpakował piłkę do siatki.

Orzeł Myślenice - Naroże Juszczyn 4:2
Bałucki 3, Depta

ORZEŁ: Pajka - Topa, Mistarz, Kasprzyk, Burtan - Braś, Pilch, Sałach, Olesek - Czajkowski, Bałucki oraz Obłaza, Górka, Depta, Gromala, Pyzio