Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba Dobczyce
0:4
Pasternik Ochojno
Tempo Rzeszotary
7:0
Karpaty Siepraw
Radziszowianka Radziszów
0:2
Orzeł Myślenice
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2:3
Gościbia Sułkowice
Zielonka Wrząsowice
0:4
Czarni Staniątki
Wolni Kłaj
2:2
Gdovia Gdów
Targowianka Targowisko
0:1
LKS Mogilany
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia Sułkowice
2:0
Tempo Rzeszotary
Raba Dobczyce
0:6
Orzeł Myślenice
Gdovia Gdów
0:5
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Karpaty Siepraw
1:3
Targowianka Targowisko
Zielonka Wrząsowice
2:0
Wolni Kłaj
Czarni Staniątki
0:1
Pasternik Ochojno
LKS Mogilany
0:1
Radziszowianka Radziszów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Rzeszotary
3:3
Gdovia Gdów
Radziszowianka Radziszów
2:1
Karpaty Siepraw
Targowianka Targowisko
1:3
Gościbia Sułkowice
Raba Dobczyce
5:4
LKS Mogilany
Wolni Kłaj
1:4
Czarni Staniątki
Pasternik Ochojno
1:1
Orzeł Myślenice
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
3:1
Zielonka Wrząsowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia Sułkowice
2:2
Radziszowianka Radziszów
Karpaty Siepraw
0:2
Raba Dobczyce
Zielonka Wrząsowice
1:1
Tempo Rzeszotary
Gdovia Gdów
1:1
Targowianka Targowisko
Czarni Staniątki
0:0
Orzeł Myślenice
LKS Mogilany
3:0
Pasternik Ochojno
Wolni Kłaj
1:2
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba Dobczyce
2:1
Gościbia Sułkowice
Tempo Rzeszotary
5:0
Wolni Kłaj
Radziszowianka Radziszów
1:0
Gdovia Gdów
Orzeł Myślenice
1:2
LKS Mogilany
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
1:0
Czarni Staniątki
Pasternik Ochojno
3:6
Karpaty Siepraw
Targowianka Targowisko
5:2
Zielonka Wrząsowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Siepraw
3:2
Orzeł Myślenice
Gościbia Sułkowice
3:0
Pasternik Ochojno
Wolni Kłaj
1:0
Targowianka Targowisko
Czarni Staniątki
1:4
LKS Mogilany
Zielonka Wrząsowice
3:2
Radziszowianka Radziszów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
3:0
Tempo Rzeszotary
Gdovia Gdów
2:1
Raba Dobczyce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
0:0
Gościbia Sułkowice
Tempo Rzeszotary
2:1
Czarni Staniątki
Radziszowianka Radziszów
1:1
Wolni Kłaj
Raba Dobczyce
2:2
Zielonka Wrząsowice
Pasternik Ochojno
2:1
Gdovia Gdów
LKS Mogilany
2:3
Karpaty Siepraw
Targowianka Targowisko
0:0
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia Sułkowice
4:1
LKS Mogilany
Czarni Staniątki
2:0
Karpaty Siepraw
Tempo Rzeszotary
0:4
Targowianka Targowisko
Gdovia Gdów
0:4
Orzeł Myślenice
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
3:1
Radziszowianka Radziszów
Wolni Kłaj
3:2
Raba Dobczyce
Zielonka Wrząsowice
4:1
Pasternik Ochojno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Radziszowianka Radziszów
1:1
Tempo Rzeszotary
Orzeł Myślenice
3:0
Zielonka Wrząsowice
Karpaty Siepraw
2:0
Gościbia Sułkowice
Targowianka Targowisko
1:0
Czarni Staniątki
Raba Dobczyce
1:2
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pasternik Ochojno
2:4
Wolni Kłaj
LKS Mogilany
0:0
Gdovia Gdów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdovia Gdów
3:3
Karpaty Siepraw
Czarni Staniątki
1:0
Gościbia Sułkowice
Tempo Rzeszotary
4:4
Raba Dobczyce
Wolni Kłaj
3:1
Orzeł Myślenice
Zielonka Wrząsowice
2:1
LKS Mogilany
Targowianka Targowisko
6:1
Radziszowianka Radziszów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
0:1
Pasternik Ochojno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
2:1
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Gościbia Sułkowice
2:1
Gdovia Gdów
Karpaty Siepraw
0:3
Zielonka Wrząsowice
Radziszowianka Radziszów
1:5
Czarni Staniątki
Raba Dobczyce
3:5
Targowianka Targowisko
Pasternik Ochojno
3:3
Tempo Rzeszotary
LKS Mogilany
5:3
Wolni Kłaj
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Staniątki
0:0
Gdovia Gdów
Tempo Rzeszotary
3:0
Orzeł Myślenice
Radziszowianka Radziszów
2:3
Raba Dobczyce
Zielonka Wrząsowice
2:4
Gościbia Sułkowice
Wolni Kłaj
2:0
Karpaty Siepraw
Targowianka Targowisko
1:1
Pasternik Ochojno
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
4:1
LKS Mogilany
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
1:1
Targowianka Targowisko
Gościbia Sułkowice
1:0
Wolni Kłaj
Karpaty Siepraw
0:3
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pasternik Ochojno
3:1
Radziszowianka Radziszów
Raba Dobczyce
4:0
Czarni Staniątki
Gdovia Gdów
1:1
Zielonka Wrząsowice
LKS Mogilany
1:1
Tempo Rzeszotary
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia Sułkowice
1:1
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Zielonka Wrząsowice
1:3
Czarni Staniątki
Karpaty Siepraw
2:1
Tempo Rzeszotary
Pasternik Ochojno
2:2
Raba Dobczyce
LKS Mogilany
0:2
Targowianka Targowisko
Gdovia Gdów
4:0
Wolni Kłaj
Orzeł Myślenice
0:0
Radziszowianka Radziszów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
0:0
Raba Dobczyce
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
1:0
Gdovia Gdów
Radziszowianka Radziszów
1:1
LKS Mogilany
Pasternik Ochojno
1:1
Czarni Staniątki
Tempo Rzeszotary
1:3
Gościbia Sułkowice
Targowianka Targowisko
3:1
Karpaty Siepraw
Wolni Kłaj
3:2
Zielonka Wrząsowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Staniątki
0:0
Wolni Kłaj
Orzeł Myślenice
1:2
Pasternik Ochojno
Gdovia Gdów
2:0
Tempo Rzeszotary
Gościbia Sułkowice
2:1
Targowianka Targowisko
Karpaty Siepraw
2:2
Radziszowianka Radziszów
LKS Mogilany
5:0
Raba Dobczyce
Zielonka Wrząsowice
0:3*
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba Dobczyce
4:1
Karpaty Siepraw
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
1:0
Wolni Kłaj
Orzeł Myślenice
1:1
Czarni Staniątki
Tempo Rzeszotary
5:1
Zielonka Wrząsowice
Radziszowianka Radziszów
0:1
Gościbia Sułkowice
Pasternik Ochojno
0:5
LKS Mogilany
Targowianka Targowisko
1:1
Gdovia Gdów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdovia Gdów
3:0
Radziszowianka Radziszów
Gościbia Sułkowice
1:1
Raba Dobczyce
Czarni Staniątki
1:2
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Zielonka Wrząsowice
1:1
Targowianka Targowisko
Wolni Kłaj
1:3
Tempo Rzeszotary
Karpaty Siepraw
3:1
Pasternik Ochojno
LKS Mogilany
4:1
Orzeł Myślenice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
2:0
Karpaty Siepraw
Radziszowianka Radziszów
6:1
Zielonka Wrząsowice
Tempo Rzeszotary
1:2
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
LKS Mogilany
3:0
Czarni Staniątki
Raba Dobczyce
1:4
Gdovia Gdów
Pasternik Ochojno
0:0
Gościbia Sułkowice
Targowianka Targowisko
3:0
Wolni Kłaj
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia Sułkowice
0:3
Orzeł Myślenice
Gdovia Gdów
3:0*
Pasternik Ochojno
Czarni Staniątki
1:3
Tempo Rzeszotary
Karpaty Siepraw
0:0
LKS Mogilany
Zielonka Wrząsowice
2:3
Raba Dobczyce
Wolni Kłaj
1:1
Radziszowianka Radziszów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
3:1
Targowianka Targowisko
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Radziszowianka Radziszów
0:4
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Myślenice
3:0
Gdovia Gdów
Karpaty Siepraw
0:0
Czarni Staniątki
Pasternik Ochojno
5:3
Zielonka Wrząsowice
Raba Dobczyce
5:2
Wolni Kłaj
LKS Mogilany
9:1
Gościbia Sułkowice
Targowianka Targowisko
0:4
Tempo Rzeszotary
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdovia Gdów
0:1
LKS Mogilany
Gościbia Sułkowice
0:2
Karpaty Siepraw
Czarni Staniątki
0:3
Targowianka Targowisko
Tempo Rzeszotary
1:1
Radziszowianka Radziszów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2:2
Raba Dobczyce
Zielonka Wrząsowice
0:0
Orzeł Myślenice
Wolni Kłaj
2:3
Pasternik Ochojno
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia Sułkowice
0:2
Czarni Staniątki
Orzeł Myślenice
2:0
Wolni Kłaj
Karpaty Siepraw
0:4
Gdovia Gdów
Pasternik Ochojno
2:2
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Radziszowianka Radziszów
2:1
Targowianka Targowisko
Raba Dobczyce
4:1
Tempo Rzeszotary
LKS Mogilany
4:1
Zielonka Wrząsowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Rzeszotary
5:1
Pasternik Ochojno
Czarni Staniątki
3:0
Radziszowianka Radziszów
Gdovia Gdów
3:0
Gościbia Sułkowice
Wolni Kłaj
1:1
LKS Mogilany
Zielonka Wrząsowice
1:0
Karpaty Siepraw
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
- : -
Orzeł Myślenice
Targowianka Targowisko
3:1
Raba Dobczyce
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
4:0
Tempo Rzeszotary
Gościbia Sułkowice
2:1
Zielonka Wrząsowice
Karpaty Siepraw
1:0
Wolni Kłaj
Gdovia Gdów
3:2
Czarni Staniątki
Raba Dobczyce
0:0
Radziszowianka Radziszów
Pasternik Ochojno
2:1
Targowianka Targowisko
LKS Mogilany
1:1
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolni Kłaj
2:3
Gościbia Sułkowice
Czarni Staniątki
4:1
Raba Dobczyce
Tempo Rzeszotary
2:2
LKS Mogilany
Radziszowianka Radziszów
2:1
Pasternik Ochojno
Zielonka Wrząsowice
1:4
Gdovia Gdów
Targowianka Targowisko
0:1
Orzeł Myślenice
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
1:1
Karpaty Siepraw
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?