Terminarz
Kolejka 1 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Orzeł Myślenice |
1:3 | Gdovia Gdów |
||||
Błękitni Bodzanów |
1:1 | Raba Dobczyce |
||||
LKS Śledziejowice |
2:5 | Zryw Szarów |
||||
Jordan Zakliczyn |
3:1 | Wróblowianka Kraków |
||||
Zielonka Wrząsowice |
1:2 | Tempo Rzeszotary |
||||
Złomex Branice |
5:1 | Pasternik Ochojno |
||||
Hejnał Krzyszkowice |
1:1 | Górnik Wieliczka |
||||
Kolejka 2 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Gdovia Gdów |
1:1 | Złomex Branice |
||||
Błękitni Bodzanów |
2:2 | Hejnał Krzyszkowice |
||||
Tempo Rzeszotary |
4:2 | Jordan Zakliczyn |
||||
Raba Dobczyce |
1:0 | Wróblowianka Kraków |
||||
Górnik Wieliczka |
5:2 | LKS Śledziejowice |
||||
Pasternik Ochojno |
1:0 | Zielonka Wrząsowice |
||||
Zryw Szarów |
1:2 | Orzeł Myślenice |
||||
Kolejka 3 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
LKS Śledziejowice |
2:4 | Błękitni Bodzanów |
||||
Złomex Branice |
1:1 | Zryw Szarów |
||||
Jordan Zakliczyn |
2:0 | Pasternik Ochojno |
||||
Wróblowianka Kraków |
1:3 | Tempo Rzeszotary |
||||
Hejnał Krzyszkowice |
3:6 | Raba Dobczyce |
||||
Orzeł Myślenice |
4:2 | Górnik Wieliczka |
||||
Zielonka Wrząsowice |
1:6 | Gdovia Gdów |
||||
Kolejka 4 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Złomex Branice |
1:4 | Górnik Wieliczka |
||||
Błękitni Bodzanów |
0:4 | Orzeł Myślenice |
||||
Raba Dobczyce |
3:1 | Tempo Rzeszotary |
||||
Hejnał Krzyszkowice |
1:3 | LKS Śledziejowice |
||||
Gdovia Gdów |
1:2 | Jordan Zakliczyn |
||||
Pasternik Ochojno |
1:3 | Wróblowianka Kraków |
||||
Zryw Szarów |
3:1 | Zielonka Wrząsowice |
||||
Kolejka 5 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
LKS Śledziejowice |
1:0 | Raba Dobczyce |
||||
Złomex Branice |
2:1 | Błękitni Bodzanów |
||||
Zielonka Wrząsowice |
1:0 | Górnik Wieliczka |
||||
Orzeł Myślenice |
3:0 | Hejnał Krzyszkowice |
||||
Jordan Zakliczyn |
0:0 | Zryw Szarów |
||||
Tempo Rzeszotary |
2:1 | Pasternik Ochojno |
||||
Wróblowianka Kraków |
2:4 | Gdovia Gdów |
||||
Kolejka 6 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Górnik Wieliczka |
3:6 | Jordan Zakliczyn |
||||
Błękitni Bodzanów |
4:0 | Zielonka Wrząsowice |
||||
Gdovia Gdów |
5:1 | Tempo Rzeszotary |
||||
LKS Śledziejowice |
0:0 | Orzeł Myślenice |
||||
Raba Dobczyce |
4:1 | Pasternik Ochojno |
||||
Zryw Szarów |
1:1 | Wróblowianka Kraków |
||||
Hejnał Krzyszkowice |
1:5 | Złomex Branice |
||||
Kolejka 7 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Złomex Branice |
3:0 | LKS Śledziejowice |
||||
Jordan Zakliczyn |
3:0 | Błękitni Bodzanów |
||||
Tempo Rzeszotary |
1:0 | Zryw Szarów |
||||
Wróblowianka Kraków |
2:3 | Górnik Wieliczka |
||||
Zielonka Wrząsowice |
1:2 | Hejnał Krzyszkowice |
||||
Pasternik Ochojno |
6:2 | Gdovia Gdów |
||||
Orzeł Myślenice |
1:3 | Raba Dobczyce |
||||
Kolejka 8 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
LKS Śledziejowice |
3:0 | Zielonka Wrząsowice |
||||
Górnik Wieliczka |
2:1 | Tempo Rzeszotary |
||||
Błękitni Bodzanów |
3:2 | Wróblowianka Kraków |
||||
Hejnał Krzyszkowice |
1:8 | Jordan Zakliczyn |
||||
Zryw Szarów |
1:1 | Pasternik Ochojno |
||||
Orzeł Myślenice |
4:1 | Złomex Branice |
||||
Raba Dobczyce |
2:0 | Gdovia Gdów |
||||
Kolejka 9 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Złomex Branice |
0:2 | Raba Dobczyce |
||||
Pasternik Ochojno |
0:4 | Górnik Wieliczka |
||||
Gdovia Gdów |
1:1 | Zryw Szarów |
||||
Jordan Zakliczyn |
2:2 | LKS Śledziejowice |
||||
Tempo Rzeszotary |
1:0 | Błękitni Bodzanów |
||||
Wróblowianka Kraków |
4:1 | Hejnał Krzyszkowice |
||||
Zielonka Wrząsowice |
2:5 | Orzeł Myślenice |
||||
Kolejka 10 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
LKS Śledziejowice |
1:5 | Wróblowianka Kraków |
||||
Złomex Branice |
5:1 | Zielonka Wrząsowice |
||||
Błękitni Bodzanów |
2:0 | Pasternik Ochojno |
||||
Górnik Wieliczka |
1:1 | Gdovia Gdów |
||||
Orzeł Myślenice |
4:1 | Jordan Zakliczyn |
||||
Raba Dobczyce |
3:0 | Zryw Szarów |
||||
Hejnał Krzyszkowice |
2:4 | Tempo Rzeszotary |
||||
Kolejka 11 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Pasternik Ochojno |
4:2 | Hejnał Krzyszkowice |
||||
Gdovia Gdów |
4:0 | Błękitni Bodzanów |
||||
Jordan Zakliczyn |
5:1 | Złomex Branice |
||||
Tempo Rzeszotary |
5:1 | LKS Śledziejowice |
||||
Wróblowianka Kraków |
1:3 | Orzeł Myślenice |
||||
Zryw Szarów |
4:4 | Górnik Wieliczka |
||||
Zielonka Wrząsowice |
1:5 | Raba Dobczyce |
||||
Kolejka 12 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
LKS Śledziejowice |
4:0 | Pasternik Ochojno |
||||
Złomex Branice |
2:4 | Wróblowianka Kraków |
||||
Błękitni Bodzanów |
1:0 | Zryw Szarów |
||||
Orzeł Myślenice |
3:0 | Tempo Rzeszotary |
||||
Raba Dobczyce |
1:0 | Górnik Wieliczka |
||||
Hejnał Krzyszkowice |
- : - | Gdovia Gdów |
||||
Zielonka Wrząsowice |
0:6 | Jordan Zakliczyn |
||||
Kolejka 13 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Jordan Zakliczyn |
1:3 | Raba Dobczyce |
||||
Górnik Wieliczka |
2:3 | Błękitni Bodzanów |
||||
Wróblowianka Kraków |
0:0 | Zielonka Wrząsowice |
||||
Zryw Szarów |
2:1 | Hejnał Krzyszkowice |
||||
Pasternik Ochojno |
2:5 | Orzeł Myślenice |
||||
Gdovia Gdów |
3:0 | LKS Śledziejowice |
||||
Tempo Rzeszotary |
1:2 | Złomex Branice |