Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:2
Zryw Szarów
Raba Dobczyce
2:1
Górnik Wieliczka
Puszcza II Niepołomice
3:2
Orzeł Myślenice
LKS Śledziejowice
0:6
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pasternik Ochojno
2:1
Jordan Zakliczyn
Wróblowianka Kraków
2:1
Błękitni Bodzanów
Zielonka Wrząsowice
1:3
Tempo Rzeszotary
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
2:3
Górnik Wieliczka
Tempo Rzeszotary
5:2
Zryw Szarów
Jordan Zakliczyn
1:3
Wróblowianka Kraków
Błękitni Bodzanów
3:1
LKS Śledziejowice
Raba Dobczyce
6:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
5:1
Puszcza II Niepołomice
Zielonka Wrząsowice
1:3
Pasternik Ochojno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Śledziejowice
8:1
Jordan Zakliczyn
Górnik Wieliczka
2:4
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Wróblowianka Kraków
2:1
Zielonka Wrząsowice
Zryw Szarów
1:1
Raba Dobczyce
Puszcza II Niepołomice
1:1
Błękitni Bodzanów
Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:5
Orzeł Myślenice
Pasternik Ochojno
1:1
Tempo Rzeszotary
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Rzeszotary
2:1
Raba Dobczyce
Błękitni Bodzanów
0:1
Górnik Wieliczka
Orzeł Myślenice
6:1
Zryw Szarów
Zielonka Wrząsowice
1:5
LKS Śledziejowice
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
3:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Jordan Zakliczyn
2:4
Puszcza II Niepołomice
Pasternik Ochojno
3:0
Wróblowianka Kraków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Szarów
2:4
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Górnik Wieliczka
5:1
Jordan Zakliczyn
LKS Śledziejowice
6:0
Pasternik Ochojno
Wróblowianka Kraków
1:3
Tempo Rzeszotary
Puszcza II Niepołomice
5:0
Zielonka Wrząsowice
Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:8
Błękitni Bodzanów
Raba Dobczyce
1:3
Orzeł Myślenice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Zakliczyn
14:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Tempo Rzeszotary
0:2
Orzeł Myślenice
Wróblowianka Kraków
1:4
LKS Śledziejowice
Błękitni Bodzanów
0:2
Zryw Szarów
Zielonka Wrząsowice
1:8
Górnik Wieliczka
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
3:2
Raba Dobczyce
Pasternik Ochojno
4:1
Puszcza II Niepołomice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
0:3
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Górnik Wieliczka
2:0
Pasternik Ochojno
Raba Dobczyce
2:1
Błękitni Bodzanów
Puszcza II Niepołomice
5:1
Wróblowianka Kraków
LKS Śledziejowice
1:2
Tempo Rzeszotary
Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:3
Zielonka Wrząsowice
Zryw Szarów
2:2
Jordan Zakliczyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Śledziejowice
1:2
Puszcza II Niepołomice
Tempo Rzeszotary
3:11
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Wróblowianka Kraków
1:3
Górnik Wieliczka
Błękitni Bodzanów
1:4
Orzeł Myślenice
Zielonka Wrząsowice
4:2
Zryw Szarów
Pasternik Ochojno
8:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Jordan Zakliczyn
2:7
Raba Dobczyce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba Dobczyce
3:1
Zielonka Wrząsowice
Orzeł Myślenice
1:0
Jordan Zakliczyn
Górnik Wieliczka
3:1
LKS Śledziejowice
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
1:0
Błękitni Bodzanów
Puszcza II Niepołomice
4:4
Tempo Rzeszotary
Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:12
Wróblowianka Kraków
Pasternik Ochojno
2:2
Zryw Szarów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Rzeszotary
5:0
Błękitni Bodzanów
LKS Śledziejowice
3:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Jordan Zakliczyn
1:4
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Wróblowianka Kraków
1:1
Zryw Szarów
Zielonka Wrząsowice
3:2
Orzeł Myślenice
Puszcza II Niepołomice
4:1
Górnik Wieliczka
Pasternik Ochojno
0:5
Raba Dobczyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Bodzanów
4:2
Jordan Zakliczyn
Raba Dobczyce
4:1
Wróblowianka Kraków
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
7:0
Zielonka Wrząsowice
Orzeł Myślenice
1:0
Pasternik Ochojno
Górnik Wieliczka
1:0
Tempo Rzeszotary
Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:3
Puszcza II Niepołomice
Zryw Szarów
2:1
LKS Śledziejowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Rzeszotary
4:3
Jordan Zakliczyn
Pasternik Ochojno
1:5
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Wróblowianka Kraków
0:4
Orzeł Myślenice
Zielonka Wrząsowice
2:4
Błękitni Bodzanów
LKS Śledziejowice
6:1
Raba Dobczyce
Górnik Wieliczka
3:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Puszcza II Niepołomice
4:0
Zryw Szarów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
3:1
LKS Śledziejowice
Jordan Zakliczyn
1:0
Zielonka Wrząsowice
Błękitni Bodzanów
4:0
Pasternik Ochojno
Raba Dobczyce
2:4
Puszcza II Niepołomice
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
6:1
Wróblowianka Kraków
Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:3
Tempo Rzeszotary
Zryw Szarów
5:3
Górnik Wieliczka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości