IV-ligowy BKS Bochnia lepszy w sparingu z Orłem

Trzeci mecz kontrolny pierwszej drużyny Orła Myślenice zakończył się porażką 1:3 (1:1) z IV-ligowym BKS-em Bochnia, jednak choć wynik na to nie wskazuje, to podopieczni trenera Kamila Ostrowskiego pokazali się z naprawdę dobrej strony. Warto również nadmienić, że w porównaniu do dwóch poprzednich meczów sparingowych kadra w spotkaniu z Bochnią była dość ograniczona.

Orłowcy szybko wyszli na prowadzenie, gdy z asysty Emila Bałuckiego skorzystał Sebastian Olesek, który ubiegł obrońców i w sytuacji sam na sam trafił do siatki, wyprowadzając Orła na prowadzenie. Chwilę później w bliźniaczej sytuacji skrzydłowy Orła minął już bramkarza i miał przed sobą pustą bramkę, ale został nieprzyjemnie sfaulowany i musiał opuścić boisko. Strzał z Kamila Czajkowskiego z rzutu wolnego nieznacznie minął bramkę i wynik pozostał bez zmian.

Później do głosu doszli rywale, a w ich najlepszej sytuacji aż trzy razy interweniował Marek Pajka i uchronił zespół przed stratą gola. Ta sztuka nie udała się natomiast tuż przed przerwą, gdy po prostopadłym podaniu sytuację sam na sam wykorzystał napastnik BKS-u. W drugiej połowie obie ekipy miały swoje okazje i długo wynik pozostawał bez zmian, jednak w 75. minucie błąd bramkarza Orła wykorzystał napastnik rywali i trafił do siatki na 2:1. Trzeci gol padł już w ostatniej minucie meczu, gdy po rzucie rożnym skrzydłowy BKS-u wykorzystał odbitą piłkę i huknął z woleja w okienko.

Kolejny mecz kontrolny Orłowcy rozegrają w piątek, a przeciwnikiem będzie przedstawiciel wadowickiej okręgówki - Naroże Juszczyn.

Orzeł Myślenice - BKS Bochnia 1:3 (1:1)
Olesek

ORZEŁ: Pajka - Burtan, Mistarz, Kasprzyk, Górka - Kyrylov, Depta, Pilch, Olesek - Czajkowski, Bałucki oraz Wójtowicz, Topa, Hanzha, Leśniak