Sparingowa karuzela ruszyła, Orzeł dwa razy po 5:2!

Dwa mecze sparingowe, dwa wygrane w stosunku 5:2 i co ciekawe w obydwóch wystąpiło 22 zawodników, spędzając na murawie po 45 minut. Orzeł Myślenice zmierzył się z A-klasowym liderem - Karpatami Siepraw i wadowickim V-ligowcem Halniakiem Maków Podhalański.

W meczu z Karpatami już do przerwy było 4:1 po klasycznym hat-tricku Emila Bałuckiego i bramce Kyryla Kyrylova, a asystował co ciekawe również Bałucki. W drugiej odsłonie układ sił na murawie nieco się wyrównał, ale na bramkę rywali z rzutu karnego efektownym trafieniem odpowiedział Kamil Czajkowski. Warto zaznaczyć, że jedenastka, która nie przebywała na murawie w pierwszej połowie, równocześnie odbywała jednostkę treningową pracując nad siłą ogólną oraz treningiem biegowym.

I połowa: Obłaza - Żak, Irzyk, Mistarz, Górka - Depta, Gromala, Moskal, Kyrylov, Olesek - Bałucki
II połowa: Pajka - Jamka, Serafin, Kasprzyk, Burtan - Braś, Sałach, Pilch, Pyzio, Topa - Czajkowski

Spotkanie z Halniakiem miało podobny przebieg, jedenastka która wybiegła na murawę w pierwszej połowie odskoczyła na czterobramkowe prowadzenie, a po przerwie zaprezentowała się zupełnie inna drużyna. Mecz również zakończył się wynikiem 5:2, a do siatki trafiali Kyryl Kyrylov, Kamil Topa, Łukasz Serafin, Emil Bałucki oraz Bartłomiej Gromala.

I połowa: Pajka - Serafin, Irzyk, Kasprzyk, Górka - Topa, Sałach, Leśniak, Kyrylov - Czajkowski, Bałucki
II połowa: Obłaza - Żak, Mistarz, Moskal, Burtan - Pilch, Depta, Pyzio, Braś, Olesek - Gromala

W obydwóch spotkaniach wystąpiło po dziewięciu zawodników z juniorów.