U17: Drugie miejsce juniorów młodszych w Turbacz Cup

Porażka 0:1 z Biegoniczanką Nowy Sącz w fazie finałowej turnieju halowego Turbacz Cup juniorów młodszych zdecydowała o zajęciu drugiego miejsca Orła Myślenice w całych rozgrywkach. Najlepszym strzelcem zawodów został Błażej Braś!

W fazie grupowej Orłowcy wygrali wszystkie trzy mecze, pokonując Orawę Jabłonka 1:0, Ujanowice 3:0 oraz drugą drużynę Turbacza Mszana Dolna 4:0. Turniej rozgrywany był równocześnie na dwóch halach, a po fazie grupowej przyszedł czas na finały. Tutaj Orłowcy już nie byli tak skuteczni remisując 1:1 z Turbaczem Mszana Dolna i choć wysoko wygrali 7:1 z Ujanowicami, to porażka 0:1 z Biegoniczanką Nowy Sącz spowodowała, że to rywale sięgnęli po złote medale.

Z drugiego miejsca można być jednak zadowolonym i gratulujemy podopiecznym trenera Kazimierza Wincenciaka. Orłowcy zadedykowali ten wynik kierownikowi Dariuszowi Łabędzkiemu w dniu jego urodzin! Życzymy 1948 lat z Orłem!

Skład Orła: Maks Rutka, Błażej Braś, Bartek Gromala, Kuba Fąfara, Karol Łabędzki, Wiktor Orzechowski, Wojtek Lech, Hubert Nowak, Grzegorz Chlipała i Kuba Niżnik, trener Kazimierz Wincenciak.