U19, U17: Inauguracyjne niepowodzenia zespołów juniorskich Orła

Zarówno juniorzy młodsi jak i juniorzy starsi nieudanie rozpoczęli rozgrywki Lig Okręgowych, przegrywając swoje wyjazdowe starcia na inaugurację. Juniorzy młodsi rywalizowali z Orłem Piaski Wielkie i choć po pierwszej połowie mogli myśleć o końcowym zwycięstwie, stwarzając lepsze okazje, to czerwień na początku drugiej połowy dla zawodnika naszego zespołu, spowodowała, że to rywale zaczęli strzelać i zgarnęli komplet punktów. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:0 (0:0) dla drużyny z Piasków Wielkich.

Odwrotnie jak chodzi o przebieg meczu sytuacja wyglądała na obiektach Com-Com Zone w Krakowie, gdzie drużyna Progresu Kraków już w pierwszej połowie rozstrzelała podopiecznych trenera Marka Pajki, prowadząc 4:0. Orłowcy jednak z charakterem zagrali po przerwie, ale do siatki trafili tylko raz. Świetne podanie Antoniego Kowalcze wykończył Szymon Górka-Khafaga, który minął bramkarza i trafił do pustej bramki. W końcówce Igor Matoga w świetnym stylu obronił jeszcze rzut karny, wykonywany przez gracza Progresu.

Inauguracja nie była zatem udana dla żadnej z drużyn Orła, ale szansa do rehabilitacji już we wtorek i środę, kiedy to myśleniczanie u siebie podejmą odpowiednio juniorzy starsi Rabę Dobczyce (wtorek 17:00), a juniorzy młodsi Krakus Nowa Huta (środa 17:00).

U19: Progres Kraków - Orzeł Myślenice 4:1 (4:0)
Góka-Khafaga

ORZEŁ: I.Matoga - J.Górka, Łapa (61 Kowalkowski), Kowalcze - Kruczek, T.Brózda (66 Łętocha), Płatek, Górka-Khafaga - Wąsowicz, Suder (46 Przęczek), Ciślik

U17: Orzeł Piaski Wielkie - Orzeł Myślenice 4:0 (0:0)

Czerwona kartka: M.Matoga (48, za dwie źółte)

ORZEŁ: Kowal - Siatka, Hankus, Kuchnia (75 Lech) - Gracz (46 Biela), Gołąb (65 Gielas), Mitana (60 Pitala), M.Matoga, Bruzda - B.Brózda (78 Świech), Nowacki (65 Kiebzak)