U15: Udana pogoń za Pogonią, trampkarze odrobili trzybramkową stratę!

Trampkarze Orła Myślenice udanie rozpoczęli sezon na szczeblu wojewódzkim. Podopieczni trenera Marka Łacnego po dwóch meczach mają na koncie cztery punkty, a po efektownej wygranej na inaugurację, w drugim meczu podejmowali u siebie Pogoń Kraków. Ten mecz nie zapowiadał się na łatwą przeprawę, a Orłowcy fatalnie go rozpoczęli. Po 10 minutach meczu Pogoń prowadziła już... 3:0!

Bramki padły w pierwszej minucie, siódmej i dziesiątej. Zapowiadało się więc na pogrom, ale myśleniczanie się nie poddali. Sygnał do ataku dał Maksymilian Szklarz, kapitan Orła po przebojowej akcji trafił jednak w słupek. Później do siatki trafił Piotr Cygan i worek z bramkami się rozwiązał. Do przerwy Pogoń prowadziła w Myślenicach 3:1, ale prawdziwą szarżę Orłowcy zrobili po przerwie.

Najpierw kontaktowego gola zdobył Marcel Żądło, a później do remisu doprowadził Franciszek Szydłowski!

Orzeł Myślenice - Pogoń Kraków 3:3 (1:3)
Cygan, Żądło, Szydłowski

ORZEŁ: Nalepa - Hudaszek, Konieczny, Obajtek - Cygan, Dudzik, Żądło, Szklarz - Hosaja, Kubiczek, Madej oraz Szydłowski, Modes, Zając, Rokosz, Bajer, Horabik

Mniej powodów do radości miał nasz drugi zespół pod wodzą trenera Jakuba Stasiaka, który równocześnie rywalizował z mocną ekipą Karpat Siepraw. Orłowcy ulegli 1:7, a jedynego gola dla Orła strzelił Patryk Łotocki. Doświadczenie z lat poprzednich pokazuje jednak, że ogranie młodszego rocznika w mocnych i wymagających rozgrywkach, daje duży skok rozwojowy dla piłkarzy trampkarzy Orła.

Orzeł zagrał w składzie: Dąbrowski - Burek, Płaczkowiec, Cieśliński, Górecki, Jamróz, Kocur, Łotocki, Świerczyński, Tajs, Wojtyca oraz Kołodziejczyk, Boryczko, Kolbiarz, Krzysztofiak, Suder, Talaga.