U19: Osiem goli z Lubomirem Wiśniowa

Podopieczni trenera Marka Pajki wygrali 8:0 (4:0) w wyjazdowym meczu z Lubomirem Wiśniowa. Już do przerwy prowadzili 4:0, a drugie tyle bramek dorzucili po przerwie. Na liście strzelców zameldowali się trzykrotnie Adrian Ciślik, a także Norbert Wąsowicz, Jan Gocał, Kamil Suder, Jakub Fąfara oraz bramkarz Marcin Turcza, który pewnie wykorzystał rzut karny.

Strzelanie w tym meczu rozpoczął Norbert Wąsowicz, który celnie główkował po dośrodkowaniu Jana Gocała z rzutu rożnego. Później klasycznym hat-trickiem popisał się Adrian Ciślik, najpierw główkując po asyście Norberta Wąsowicza, później odebrał piłkę od rywala w polu karnym i przemierzył lewą nogą w przeciwległy róg, a na koniec pierwszej połowy wykończył prostopadłe podanie Jakuba Górki.

Tuż po przerwie kapitalne trafienie zanotował Janek Gocał, który po zespołowej akcji otrzymał futbolówkę na dziesiątym metrze i przymierzył prostym podbiciem w krótki róg, a piłka w samym okienku odbiła się od słupka i wpadła do bramki. Następny gol to wykończenie akcji Dawida Kruczka przez Kamila Sudra, później faulowany w szesnastce był Jan Gocał, a z karnego strzelił bramkarz Orła Marcin Turcza, który wcale w tym meczu nie był bezrobotny, bowiem obronił co najmniej trzy stuprocentowe szanse Lubomira. Wynik na 8:0 ustalił Jakub Fąfara sprytną podcinką po prostopadłej piłce od Norberta Wąsowicza.

Lubomir Wiśniowa - Orzeł Myślenice 0:8 (0:4)
Ciślik 3, Wąsowicz, Gocał, Suder, Turcza (k), Fąfara

ORZEŁ: Turcza - Kruczek, Łapa (60 Siatka), Górka (60 Bruzda), Przęczek (60 Ślósarz) - Gocał, Łętocha (60 Kozubek), Kowalcze (46 Fąfara) - Wąsowicz, Górka-Khafaga, Ciślik (46 Suder)