U15: Zmarnowane szanse przed przerwą zaprzepaściły wygraną z Kalwarianką!

Gdyby przed przerwą do bramki Piotra Cygana na 1:0 podopieczni trenera Marka Łacnego dorzucili kolejne trafienia być może przejęliby kontrolę nad meczem z Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowska i nie dali wydrzeć zdobyczy punktowej w Małopolskiej Lidze Trampkarzy. Stało się jednak inaczej i dzięki trzem golom po przerwie to rywale wygrali 2:3.

Mecz rozpoczął się od szybko zdobytej bramki przez Piotra Cygana, później Orłowcy stworzyli kolejne świetne okazje, a w dogodnych sytuacjach nie trafiali Maksymilian Szklarz i Marcel Żądło. Swoją okazję miał też ponownie Piotr Cygan i również z gatunku tych stuprocentowych, ale również tym razem piłka nie chciała wpaść do siatki.

Tuż po przerwie do głosu doszli rywale, strzelili gola wyrównującego i poszli za ciosem po chwili wychodząc na prowadzenie 1:2. Orzeł jednak wyrównał, gdy świetnie z rzutu wolnego przymierzył Antoni Hudaszek, ale w końcówce Kalwarianka przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść i mecz zakończył się wynikiem 2:3.

Orzeł Myślenice - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2:3 (1:0)
Cygan, Hudaszek

ORZEŁ: Nalepa - Nalepa - Burkat, Cygan, Konieczny, Hudaszek, Kubiczek, Madej, Żądło, Obajtek, Szklarz, Hosaja - Woś, Bajer, Kołodziejczyk, Modes, Płaczkowiec, Płoszaj, Zając