Koncert w Rzeszotarach, Orzeł pokonuje Tempo aż 6:0!

Trudny teren w Rzeszotarach i wysokie miejsce Tempa w tym sezonie wcale nie wskazywało na łatwą przeprawę Orłowców! Podopieczni trenera Kamila Ostrowskiego zagrali jednak koncertowo i odnieśli wysokie wyjazdowe zwycięstwo. Orzeł Myślenice strzelił sześć goli rywalom i umocnił się na drugim miejscu, które premiuje awansem do baraży o V ligę.

Już też znamy rywala, z którym 15 czerwca Orłowcy zagrają o 17:00 w barażowym półfinale, a będzie to wicemistrz Klasy Okręgowej - Kraków I, Zieleńczanka Zielonki.

Mecz w Rzeszotarach rozpoczął się z wysokiego C, gdy po przebojowej akcji Bartłomieja Gromali sędzia wskazał na wapno, gdyż był nieprzepisowo powstrzymywany w szesnastce. Gol z rzutu karnego Kiryla Kyrylova rozpoczął ostre strzelanie. W 24. minucie ukraiński obrońca zdobył kolejną bramkę, pewnie wykorzystując okazję po sprytnej asyście Mateusza Sudra.

Przed przerwą tę sytuację niemal skopiowali Kamil Topa i John Echezona Ezeh, gdzie popularny Chizzy z ostrego kąta wpakował piłkę do siatki na 3:0. W drugiej połowie podopieczni trenera Kamila Ostrowskiego dorzucili kolejne trzy gole - zaczął Artur Mistarz, który efektownie w polu karnym "złamał" do środka i lewą nogą pocelował w przeciwległy róg, trafiając na 4:0. Piąty gol, to prostopadłe podanie Krzysztofa Zająca i efektowna podcinka Emila Bałuckiego, podobnie było przy ostatniej tego dnia bramce - Bartosz Bargieł, który przyzwyczaił nas do pięknych goli, przelobował bramkarza rywali, wykorzystując asystę Emila Bałuckiego.

Orzeł Myślenice - Tempo Rzeszotary 0:6 (0:3)
Kyrylov 3 (k), 24, Ezeh 38, A.Mistarz 59, Bałucki 64, Bargieł 72

ORZEŁ: Pająk - M.Mistarz, Pnievskyy, Kyrylov - Topa (46 Żak), Moskal (46 Wsół), Suder, Gromala (46 Marchiński), Górka - Ezeh (60 Bałucki), A.Mistarz (60 Zając)