U19: Juniorzy starsi ruszają z przygotowaniami do rundy rewanżowej

Zespół juniorów starszych Orła Myślenice do rundy rewanżowej przystępuje z pozycji lidera I ligi okręgowej, mając aż osiem punktów przewagi nad wiceliderem. Podopieczni trenera Marka Pajki są zatem faworytem do wygrania tegorocznych rozgrywek, niemniej jednak by awansować na szczebel wojewódzki konieczne będzie również wygranie dwumeczu barażowego z mistrzem krakowskiej okręgówki.

- Zdajemy sobie sprawę, że nie można mówić hop, zanim się nie przeskoczy i z pokorą podchodzimy do rundy rewanżowej. Z pokorą, ale też z amibtnymi celami, by jak najlepiej przygotować się do rozgrywek ligowych i występów naszych juniorów w piłce seniorskiej. Od kilku lat systematycznie nasi wychowankowie są wprowadzani do pierwszej drużyny i każdy w klubie ceni to, że to nasza młodzież coraz więcej znaczy. W ramach przygotowań do rundy wiosennej mamy kilka sparingów z wymagającymi przeciwnikami, a na pewno we współpracy z trenerem juniorów młodszych Kazimierzem Wincenciakiem szansę rywalizacji w tych meczach otrzymają także młodsi chłopcy - mówi Marek Pajka, trener juniorów starszych Orła Myślenice.

Juniorzy starsi w ramach przygotowań do rundy wiosennej trenować będą na swoich obiektach, ale też skorzystają z siłowni Orzeł - Centrum Treningowe we współpracy z trenerem Łukaszem Kucharczykiem. Mecze kontrolne rozgrywane będą zarówno na boisku ze sztuczną nawierzchnią Sport Myślenice, jak również na wyjazdach. Rywalami będą głównie drużyny z Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych, ale też przeciwnicy z krakowskiej 1 ligi okręgowej oraz dwie drużyny seniorskie. Runda rewanżowa wystartuje 10 kwietnia, kiedy to Orłowcy zmierzą się z Gościbią Sułkowice.

Chcesz spróbować swoich sił w juniorach Orła Myślenice? Okienko transferowe jest otwarte - skontaktuj się z trenerem - Marek Pajka - 501252618

Plan meczów kontrolny - Orzeł Myślenice - juniorzy starsi:

7 lutego (niedziela) 12:00, Myślenice - Wieczysta Kraków (1LJ) 
14 lutego (niedziela) 9:00, Skotniki - Pogoń Kraków (1LJ)
21 lutego (niedziela) 16:00, Myślenice - Orkan Raba Wyżna (MLJ)
27 lutego (sobota) ??:??, Limanowa - Limanovia Limanowa (MLJ)
7 marca (niedziela) 18:00, Myślenice - Górnik Wieliczka (MLJ)
13 marca (sobota), Droginia - Sęp Droginia (A klasa, seniorzy)
20-21 marca - przeciwnik do ustalenia
28 marca (niedziela), Raciechowice - Grodzisko Raciechowice (B klasa, seniorzy)