U17: Juniorzy młodsi ładują akumulatory, wiosna będzie ciekawsza!

Zespół juniorów młodszych Orła Myślenice (roczniki 2004, 2005) już od kilku tygodni przygotowuje się do rozgrywek rundy wiosennej w I lidze okręgowej. Choć w ostatnim czasie mieliśmy pewne zastrzeżenia co do poziomu rozgrywek i prawidłowego rozwoju naszych wychowanków, którzy rozgrywali zaledwie kilka meczów w rundzie, tak tym razem żywimy nadzieję, że będzie lepiej, a i poziom wyższy!

Na wiosnę zaplanowano w I lidze juniorów młodszych dwie rundy, a przeciwnikami Orła Myślenice będą dwaj spadkowicze z ligi wojewódzkiej - Górnik Wieliczka i Pcimianka Pcim oraz dotychczasowi rywale Dalin Myślenice, Czarni Staniątki i Tiger Hearts Academy Wróblowianka. W lidze wystąpi zatem 6 zespołów, a zwycięzca zagra w barażu o awans na szczebel wojewódzki. Pierwszą kolejkę zaplanowano na weekend 10/11 kwietnia, natomiast dziesiąty mecz juniorzy młodsi zagrają 12/13 czerwca!

Podopieczni trenera Kazimierza Wincenciaka trenują trzy razy w tygodniu korzystając głównie z własnych obiektów. Mają za sobą już dwa mecze kontrolne - najpierw koncertowo rozprawili się z Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowska, wygrywając 5:0, natomaist w drugim spotkaniu ulegli aż 1:7 Lubomirowi Wiśniowa. W tym meczu ewidentnie wiele rzeczy poszło nie tak i choć Orłowcy nie zasłużyli na aż tak wysoką porażkę, to te wyniki wskazują zarówno duży potencjał jak również fakt, że wiele pracy jeszcze przed nami!

Juniorzy młodsi trenują we wtorki i czwartki o 17:30 oraz w piątki o 19:00.

Jesteś z rocznika 2004 lub 2005 i chcesz spróbować swoich sił w Orle Myślenice? Skontaktuj się z trenerem lub przyjdź na trening! - Trener Kazimierz Wincenciak - kontakt 695 937 231