Łukasz Kucharczyk w sztabie szkoleniowym Orła Myślenice

Trenerem przygotowania motorycznego w naszym klubie został Łukasz Kucharczyk, fachowiec treningu personalnego z Orzeł - Centrum Treningowe. Łukasz Kucharczyk w przeszłości był zawodnikiem Orła Myślenice, a także trenerem piłki nożnej w szkółce Orliki Myślenice. Swoją przyszłość odnalazł jednak w specjalizacji treningu personalnego, a od ubiegłego roku prowadzi wraz z Tomaszem Talagą siłownię Orzeł - Centrum Treningowe.

W sztabie szkoleniowym Orła Myślenice pierwszej drużyny będzie współpracował z trenerem Kamilem Ostrowskim jako specjalista od przygotowania motorycznego, a także będzie współpracował z drużynami młodzieżowymi. 

Łukasz Kucharczyk jest trenerem personalnym, instruktorem kulturystyki, uczestnik kursów crossfit pt1, trx, trening dla kobiet, trening medyczny, prewencja urazów w sprocie, programowanie treningowe lvl 1 i 2, specjalista treningu siłowego poziom 1 i 2, dwubój pozom 1,2,3, gimnastyka sportowa, dietetyka i suplementacja poziom 1,2,3 i inne.

Witamy w sztabie szkoleniowym i życzymy powodzenia w pracy z naszymi zawodnikami!