U19: Juniorzy starsi rozgromili Tempo Rzeszotary

Kolejne wysokie zwycięstwo odnieśli podopieczni trenera Dawida Sudra w I lidze okręgowej juniorów starszych. Orzeł Myślenice na własnym obiekcie pokonał Tempo Rzeszotary aż 9:0. Hat-trickami w tym spotkaniu popisali się Wiktor Grochal oraz Eryk Druzgała, a autorami pozostałych trafień byli Maciej Jamrozik, Wiktor Syrek oraz Antoni Matejczyk.

Orłowcy wyszli na prowadzenie już w 15 sekundzie meczu. To była pierwsza akcja i to rozegrana w wysokim tempie, zakończona zgraniem Wiktora Grochala i trafieniem Antoniego Matejczyka do pustej bramki. Później Orłowcy poszli za ciosem i strzelali kolejne piękne gole. Przed przerwą było jasne, że to Orzeł wysoko wygra to spotkanie, a zagadką pozostawały jedynie rozmiary zwycięstwa.

W drugiej połowie myśleniczanie nieco spuścili z tonu i nie forsowali tempa, co przełożyło się też na nonszalancję pod bramką rywali. Ostatecznie mecz zakończył się i tak przekonującym zwycięstwem 9:0.

Orzeł Myślenice - Tempo Rzeszotary 9:0
Druzgała 3, Grochal 3, Matejczyk, Jamrozik, Syrek

ORZEŁ: Szafrański - Wójtowicz (46 Białoń), Syrek, Łabędzki (46 Kochan), Jamrozik - Mirochna, Moskal, Szczurek (46 Kiebuła), Druzgała, Grochal - Matejczyk (46 Braś)