U15: Górnik wypunktował trampkarzy Orła

Trampkarze Orła Myślenice rozegrali niezłe spotkanie z Górnikiem Wieliczka, ale niestety nie wystrzegli się błędów, które kończyły się bramkami dla rywali. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:1 (2:0) dla drużyny z Wieliczki, ale trzeba przyznać, że pomimo wyniku Orłowcy pokazali się z dobrej strony i nie można im odmówić walecznej postawy.

Górnik pierwszego gola zdobył dość szybko, wykorzystując dośrodkowanie z kornera i nieporozumienie w szeregach defensywnych Orła. Myśleniczanom skrzydła podciął kolejny gol, który padł kilka minut później, tym razem zespołowa akcja rywali przyniosła im podwyższenie rezultatu.

Podopieczni trenera Marka Pajki dążyli jednak do zmniejszenia strat, a najbliżej byli po rzucie karnym, jednak Orłowcom nie udało się go wykorzystać. Kolejne szanse stworzyli jeszcze Bartosz Juszczak, Adrian Ciślik i Szymon Górka-Khafaga, ale gola udało się strzelić dopiero po przerwie. Już w 15. sekundzie drugiej połowy przepiękny strzał Jakuba Pitaka wpadł pod poprzeczkę bramki rywali i zdecydowanie był ozdobą tego meczu.

Gol kontaktowy wlał nadzieję w serca Orłowców na odrobienie strat, jednak znów w końcówce nadziali się na kontry. Górnik tym samym zdobył dwa kolejne gole i zgarnął pełną pulę punktów do ligowej klasyfikacji.

Orzeł Myślenice - Górnik Wieliczka 1:4 (0:2)
Pitak

ORZEŁ: Rutka (P.Cyrek) - Szlachetka, Lech, Pitak, Stankiewicz - Nowak, Nowacki, Chlipała - Górka-Khafaga, Fąfara, Juszczak oraz K.Cyrek, Ciślik, Żak, Banowski, Kania, J.Górka