U19: Juniorzy starsi poszli w ślady pierwszej drużyny i wysoko pokonali Lubomir!

Podopieczni trenera Marka Pajki rozpoczynali sobotnie spotkanie tuż po zakończeniu seniorskiego meczu Orła Myślenice z Hejnałem Krzyszkowice, wygranego 8:0. Juniorzy starsi Orła swój bramkowy dorobek w tym spotkaniu zakończyli na dwunastu trafieniach, wygrywając z rówieśnikami z Lubomira Wiśniowa aż 12:1 (4:0).

Orłowcy szybko zepchnęli rywali do głębokiej defensywy, a Ci zaciekle bronili się do 24. minuty kiedy to strzelanie rozpoczął Adrian Ciślik. Snajper Orła do przerwy skompletował jeszcze hat-tricka, a rozmiary prowadzenia powiększył Norbert Wąsowicz i do przerwy było już 4:0.

Po przerwie defensywa rywali już całkowicie się rozsypała, a na liście strzelców trzy razy zapisał się wprowadzony za Adriana Ciślika Kamil Suder. Swojego drugiego gola dorzucił Norbert Wąsowicz, natomiast autorami pozostałych trafień byli Szymon Górka-Khafaga, Tomasz Brózda, Michał Płatek i Jakub Fąfara, dla którego był to udany powrót po krótkim rozbracie z futbolem.

Orzeł Myślenice - Lubomir Wiśniowa 12:1 (4:0)
Ciślik 23, 35, 44, Wąsowicz 34, 52, T.Brózda 55, Górka-Khafaga 56, Suder 58, 65, 86, Fąfara 75, Płatek 89

ORZEŁ: I.Matoga - Rusek, Łapa, J.Górka (46 Żaba) - Kruczek, Różankowski, Płatek, T.Brózda (60 Kowalcze) - Górka-Khafaga (65 Łętocha), Wąsowicz (60 Fąfara), Ciślik (46 Suder)