U19: Juniorzy starsi choć prowadzili 2:0, to punktów nie zdobyli...

Nie będą dobrze wspominać ostatniego meczu rundy jesiennej juniorzy starsi Orła Myślenice. Zaprzepaścili szansę na zwycięstwo z Piastem Łapanów na własnym obiekcie, choć wydawało się, że mają je już w kieszeni. Do przerwy prowadzili bowiem 2:0, a przegrali 2:3 tracąc decydującą bramkę w doliczonym czasie gry.

W pierwszej połowie Orła na prowadzenie wyprowadził Filip Pilch, a gdy na 2:0 podwyższył Marcel Zlezarczyk nikt nie zakładał, że Orłowcy będą mieli problem z zdobyciem kompletu punktów. Strzałem we własne kolano były zmarnowane sytuacje, których podopieczni trenera Dawida Sudra stworzyli sobie naprawdę wiele. Kontry Piasta okazały się zabójcze i niezwykle skuteczne. Gol kontaktowy w 65. minucie dodał wiatru w żagle rywali i chwilę później wyrównali, a niemal w ostatniej akcji meczu przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Więcej powodów do zadowolenia miały za to juniorskie rezerwy, które w poniedziałek pokonały Iskrę Brzączowice 8:0 - po dwa gole zdobyli w tym meczu Nikodem Wójcik i Wiktor Syrek, a po jednym Kacper Sopiak, Dominik Dąbrowski, Patryk Jania i Dawid Salawa.

Orzeł Myślenice - Piast Łapanów 2:3 (2:0)
Pilch, Zlezarczyk

ORZEŁ: Baran - Sopiak (55 Dziadkowiec), Bodzioch (46 Wójtowicz), Syrek, Jamrozik - Olesek (46 Nosal), Pilch, Mirochna, Druzgała, Zlezarczyk (55 Gościniak) - Depta