U17: Wygrana juniorów młodszych z Puszczą Niepołomice

To była inauguracja juniorów młodszych Orła Myślenice. Podopieczni trenera Kazimierza Wincenciaka mierzyli się na wyjeździe z rezerwami Puszczy Niepołomice i wygrali 4:2 (1:0). Dwa gole w tym meczu zdobył Bartłomiej Gromala, a po jednym Jakub Fąfara i Błażej Braś.

Orłowcy wyszli na prowadzenie w 17. minucie po strzale Jakuba Fąfary. Ten wynik utrzymał się do przerwy, aż w 68. minucie prowadzenie podwyższył Bartłomiej Gromala. Rywale zdobyli co prawda kontaktowego gola, ale Orzeł znów odskoczył za sprawą bramki Błażeja Brasia. Myśleniczanie mieli jeszcze okazje, między innymi kilku centymetrów zabrakło do celu Wojciechowi Lechowi. W samej końcówce obie ekipy zdobyły jeszcze po jednej bramce, wynik na 4:2 ustalił Bartłomiej Gromala po zespołowej akcji.

Puszcza II Niepołomice - Orzeł Myślenice 2:4 (0:1)
Fąfara 17, Gromala 68, 90, Braś 73

ORZEŁ: Rutka - Nowak, Orzechowski, Szczurek, Górka (46 Żak) - Sroka (75 Lech), Niżnik (65 Kiebuła), Łabędzki - Fąfara (88 Motyka), Gromala, Klęp (46 Braś)