U17: Porażka juniorów młodszych z Górnikiem Wieliczka

Juniorzy młodsi w sobotę zmierzyli się z Górnikiem Wieliczka na wyjeździe i po słabym występie ulegli aż 1:4 (0:2). Podopieczni trenera Dawida Sudra nie byli w stanie przeciwstawić się Górnikom w tym meczu, którzy rozegrali koncertowe zawody.

Orłowcy w tym spotkaniu występowali bez swojego kapitana Wiktora Grochala, który zaliczył tego samego dnia kolejny bardzo dobry występ w drużynie seniorów. Jak chodzi o sobotni mecz, to nie udał on się naszym zawodnikom, bo już do przerwy wieliczanie prowadzili 2:0 i chociaż Orłowcy złapali kontakt po fantastycznym golu lewą nogą strzelonym przez Kamila Topę, to Górnik szybko odskoczył i w końcówce zdobył jeszcze dwa gole. Myśleniczanie muszą szybko podnieść się po poniesionej porażce i wrócić na właściwe tory, bowiem jesienią przecież byli czołową drużyną w tych rozgrywkach. Warto jeszcze zaznaczyć, że również w zimowej przerwie Orzeł grał z Górnikiem w Wieliczce i zremisował wówczas 2:2 po bardzo dobrym spotkaniu.

Szansa do rehabilitacji już w najbliższą sobotę w meczu z beniaminkiem Toporem Tenczyn, a to spotkanie z ambitną drużyną z Tenczyna na pewno nie będzie należało do łatwych.

Górnik Wieliczka - Orzeł Myślenice 4:1 (2:0)
Kamil Topa

ORZEŁ: Baran - Bodzioch (50 Syrek), Kostiuk, Ostrowski (50 Jachymczak), Jamrozik - Depta, Pilch (65 Galas), Topa, Olesek, Babycz (65 Gościniak) - Matejczyk