U17: Pewna wygrana juniorów młodszych z Czarnymi Staniątki

Po wygranej z Dalinem Myślenice na inaugurację I ligi okręgowej, juniorzy młodsi Orła Myślenice nie dali też szans na wyjeździe rówieśnikom z Czarnych Staniątki. Podopieczni trenera Kazimierza Wincenciaka rozegrali bardzo dobre spotkanie i ostatecznie wygrali 6:0 (4:0).

Dwa gole w tym meczu strzelił Błażej Braś oraz Jakub Pitak, a po jednym trafieniu zanotowali Jakub Fąfara i Bartosz Juszczak. Warto zaznaczyć, że na przestrzeni całego meczu Orłowcy kontrolowali jego przebieg, zarówno w pierwszej połowie jak i po zmianie stron bardzo dobrze grali zarówno w obronie jak i środku pola, co przekładało się na wiele ciekawych akcji podbramkowych.

Czarni Staniątki pomimo wysokiej porażki zaprezentowali się z dobrej strony, próbowali utrzymywać się przy piłce, dzięki czemu mecz stał na solidnym poziomie. Defensywa myśleniczan nie pozwoliła jednak na rozwinięcie skrzydeł, kończąc spotkanie z czystym kontem.

Czarni Staniątki - Orzeł Myślenice 0:6 (0:4)
Pitak 2, Braś 2, Fąfara, Juszczak

ORZEŁ: Kuchnia (70 Rutka) - Nowak (70 Suder), Łabędzki, Szczurek, Żak - Fąfara (70 Klęp), Kiebuła, Chlipała (55 Lech), Gromala, Braś (60 Juszczak) - Pitak (70 Motyka)