Weekend z Orłem: Górnik Wieliczka na rozkładzie seniorów

Orzeł Myślenice w sobotę uda się do Wieliczki na starcie z tamtejczym Górnikiem. Uznana firma z Solnego Miasta wciąż boryka się z problemami, a ostatnia zmiana trenera będzie dla nich z pewnością motywacją do poszukania możliwości przełamania w starciu z naszą drużyną. Podopieczni trenerów Kamila Ostrowskiego i Dawida Sudra powalczą jednak o podtrzymanie zwycięskiej serii. Na ten mecz zapraszamy w sobotę o 17:00 w Wieliczce przy ulicy Daniłowicza 6.

Juniorzy starsi w tej kolejce pauzują, natomiast młodsi w sobotę u siebie zagrają z Wilgą Koźmice Wielkie o 10:00. Na poniedziałek zaplanowano domowe starcie juniorskich rezerw z Toporem Tenczyn, a również u siebie, tyle że w niedzielę, zagrają trampkarze, podejmując Puszczę Niepołomice. Młodziki w sobotę pojadą do Dobczyc na starcie z Rabą, a we wtorek u siebie podejmować będą niepołomicką Puszczę.

Trzymajcie kciuki za nasze drużyny!

Kalendarz rozgrywek wszystkich drużyn Orła Myślenice

WEEKEND Z ORŁEM:

Seniorzy: Górnik Wieliczka - Orzeł Myślenice, sobota 12 września, 17:00
U19: Pauza w kolejce
U18: Orzeł Myślenice - Topór Tenczyn, poniedziałek 14 września, 17:30
U17: Orzeł Myślenice - Wilga Koźmice Wielkie, sobota 12 września, 10:00
U15: Orzeł Myślenice - Puszcza Niepołomice, niedziela 13 września, 11:00
U13: Raba Dobczyce - Orzeł Myślenice, sobota 12 września, 16:00
         Orzeł Myślenice - Puszcza Niepołomice, wtorek 15 września, 17:30

Kalendarz rozgrywek wszystkich drużyn Orła Myślenice