U18: Strzelecka niemoc, ale zwycięstwo juniorów w Głogoczowie

Juniorskie rezerwy w sobotę zmierzyły się na wyjeździe z Iskrą Głogoczów i choć miały mnóstwo stuprocentowych sytuacji, to zwycięstwo nie było tak okazałe. Mecz zakończył się wygraną Orła Myślenice 2:0, a bramki zdobyli Maciej Jamrozik oraz Wiktor Orzechowski.

Zespół prowadzony w tym meczu przez Kazimierza Wincenciaka stanowili głównie zawodnicy z juniorów młodszych, a także kilku juniorów starszych, którzy nie mieli ostatnio zbyt wielu możliwości do gry. Pierwszego gola w tym meczu strzelił Maciej Jamrozik po zespołowej akcji, a wynik na 2:0 ustalił Wiktor Orzechowski wykończając dośrodkowanie z rzutu rożnego.

Juniorzy młodsi swój kolejny mecz ligowy zagrają już w środę 9 września, mierząc się z Czarnymi Staniątki na boisku w Targowisku, a w sobotę podejmą u siebie Wilgę Koźmice Wielkie. Natomiast juniorów starszych czeka pauza w ten weekend z uwagi na wycofanie UKS-u Sygneczów, w związku z czym podopieczni trenera Marka Pajki pewnie w dużej mierze otrzymają możliwość gry w poniedziałkowym meczu rezerw z Toporem Tenczyn.

Iskra Głogoczów - Orzeł Myślenice 0:2
Jamrozik, Orzechowski

ORZEŁ: Rutka - Nowak, Orzechowski, Irzyk, Skoczylas - Białoń, Sroka (63 Juszczak), Chlipała (60 Stankiewicz), Leśniak (68 Lech), Jachymczak (61 Żak) - Jamrozik ( 78 Motyka)