U17: Młodzi debiutanci w juniorach młodszych gromią Wicher!

Sześciu trampkarzy debiutowało w meczu juniorów młodszych z Wichrem Stróża i choć Orzeł Myślenice wystąpił w dość okrojonym składzie i odmłodzonym, to nie dał szans rywalom, wygrywając aż 17:0 (7:0). Prym w tym zwycięstwie wiódł Dawid Salawa, który strzelił aż pięć bramek.

Hat-trickiem popisał się pełniący w tym meczu rolę kapitana Szymon Gościniak, a po dwa gole zdobyli Nikodem Sobieszkoda i debiutanci Błażej Braś oraz Grzegorz Kowal. W swoim pierwszym meczu w juniorach młodszych gola strzelił także Karol Łabędzki, a listę strzelców uzupełnili Krzysztof Górka i Oliwier Skoczylas. Dla juniorów młodszych Orła Myślenice to był ostatni mecz ligowy w bieżącym sezonie, ostatecznie uplasowali się na drugiej pozycji w ligowej tabeli, przegrywając tylko z Puszczą Niepołomice, która zagra baraż o awans do ligi wojewódzkiej.

Szeregi juniorów młodszych opuszczają zawodnicy z rocznika 2002, którzy reprezentować będą już tylko juniorów starszych w piłce młodzieżowej. Dziękujemy im za dwuletnie starania i reprezentowanie Orła Myślenice. Gracze z rocznika 2004, których kilku debiutowało w meczu z Wichrem w przyszłym sezonie będą natomiast grać w juniorach młodszych.

Orzeł Myślenice - Wicher Stróża 17:0 (7:0)
Salawa 5, Gościniak 3, Sobieszkoda 2, Braś 2, Kowal 2, Górka 1, Łabędzki 1, Skoczylas 1

ORZEŁ: Szafrański (46 Kuchnia) - Łabędzki, Górka, Skoczylas, Sobieszkoda - Kowal, Kiebuła (46 Ostrowski), Gościniak, Salawa, Leśniak - Braś