U19: Grali tylko 26 minut, a i tak wysoko wygrali!

To było przedostatnie starcie juniorów starszych w tegorocznych rozgrywkach I ligi okręgowej. Orłowcy mierzyli się na wyjeździe z Piastem Łapanów, a mecz trwał tylko... 26 minut. Niestety rywale stawili się na meczu tylko w siedmioosobowym składzie, a po upływie niespełna pół godziny jeden z rywali zszedł z boiska, przez co z uwagi na dekompletację drużyny sędzia zakończyła mecz.

W tym momencie stan rywalizacji wynosił 7:1 dla drużyny Orła. Hat-trickiem zdążył się popisać David Shalabaiev, dwa gole strzelił Filip Filch, a po jednym razie do siatki trafili Kacper Firek i Kacper Sopiak. Rywale pomimo gry w osłabieniu też zdołali zdobyć bramkę, gdy przez nieuwagę Wiktora Syrka sędzia podyktowała rzut karny dla rywali, a ci zamienili go na bramkę. 

Podopiecznym trenera Marka Pajki pozostał do rozegrania już tylko jeden mecz ligowy - w piątek 14 czerwca zmierzą się na wyjeździe z Tempem Rzeszotary.

Piast Łapanów - Orzeł Myślenice 1:7 (mecz trwał 26 minut, przerwany przy stanie 1:7 z uwagi na dekompletację drużyny Piasta)
Shabaliev 3, Pilch 2, Firek, Sopiak

ORZEŁ: Baran - Białoń, Syrek, Jania, Firek - Zlezarczyk, Pilch, Kochan, Shalabaiev, Majka - Sopiak oraz Ponomarenko, Wójtowicz