U17: Młodszym rocznikiem postawili się rywalom, derby rozstrzygnięte w końcówce...

W I lidze juniorów młodszych Orzeł Myślenice w ostatniej kolejce rywalizował z Dalinem Myślenice. Drużyna Orła prowadzona przez trenera Marcina Kęska zagrała w tym meczu niemal w całości młodszym rocznikiem 2006, gdyż o tej samej porze swój mecz z Hutnikiem rozgrywali juniorzy starsi, których reprezentowało kilku zawodników z 2005, a choroby lub kontuzje wyeliminowały między innymi Huberta Nowaka, czy Bartka Moskala.

Z rocznika 2005 w kadrze meczowej zameldowali się jedynie Maks Rutka w bramce oraz Krystian Żak na środku obrony, pozostałą część zespołu stanowili gracze z rozcnika 2006 oraz Antoni Kowalcze z trampkarzy. Choć Orłowcy to spotkanie przegrali, tracąc decydującą bramkę w 86. minucie, to nastraja ten mecz o tyle optymistycznie, że drużyna pomimo ostatnich niepowodzeń oraz odmłodzonego składu pozytywnie zareagowała i do końca walczyła o korzystny rezultat.

Dalin wyszedł na prowadzenie po bramce zdobytej w dość przypadkowych okolicznościach po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, później z rzutu karnego do remisu doprowadził Michał Płatek. Faulowany w obrębie szesnastki był powracający do zdrowia Szymon Górka-Khafaga. Po wyrównanej dość pierwszej połowie, w drugiej zarysowała się przewaga Dalinu i choć Orzeł stracił drugiego gola, to znów po rzucie wolnym Michała Płatka udało się doprowadzić do remisu, a strzelcem bramki został Jakub Sawicki. Niestety już w samej końcówce rywale wydarli punkt Orłowcom, zdobywając gola na 3:2.

Dalin Myślenice - Orzeł Myślenice 3:2 (1:1)
Płatek, Sawicki

ORZEŁ: Rutka - Płatek, Żak, Miętka, Kania - Sawicki, Przęczek, Pukrop, Kowalcze (46 Sroka, 65 Pietrzyk, 80 Trzciński), Khafaga - Kowalkowski