U15: Nie utrzymali dwubramkowej przewagi w derbach

Dwa efektowne gole strzelone z dystansu strzelone przez Adriana Ciślika i Antoniego Kowalcze dawały Orłowi Myślenice dwubramkowe prowadzenie z Dalinem Myślenice w I lidze okręgowej trampkarzy. W międzyczasie piłka raz trafiła w słupek, raz w poprzeczkę, a z bliska do pustej bramki nie trafił Bartosz Lech... Szkoda, bo być może gdyby podopieczni trenera Łukasza Zająca odskoczyli bardziej rywalom, wykorzystując swoje okazje, humory po końcowym gwizdku byłyby odmienne.

W ostatnich minutach pierwszej połowy po błędzie w wyprowadzeniu piłki rywale złapali kontakt, a w drugiej połowie szybko zdobyli gola i złapali wiatr w żagle, wygrywając ostatecznie 4:2. Orzeł po bardzo dobrej pierwszej połowie na pewno może pluć sobie w brodę, gdyż dał sobie wydrzeć zwycięstwo w tym spotkaniu. Niemniej jednak cieszy rozwój naszego zespołu i chęć zespołowej gry, której nie brakowało nawet w obliczu kadrowych kłopotów.

Dalin Myślenice - Orzeł Myślenice 4:2 (1:2)
Ciślik, Kowalcze

ORZEŁ: Matoga - Majda, Kiebzak, Ożóg, Bruzda - Kowalcze, Kuchnia, Mitana, Gołąb, Lech - Ciślik oraz Molus, Kęsek, Oramus, Stachnik