U17: Kapitalne derby juniorów młodszych, Dalin pokonany 7:1!

Orzeł Myślenice nie dał szans rówieśnikom z Dalinu Myślenice w derbowym meczu I ligi juniorów młodszych. Podopieczni trenera Dawida Sudra przez całe spotkanie kontrolowali przebieg meczu i stworzyli sobie mnóstwo okazji. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 7:1, choć rozmiary tego zwycięstwa mogły być dużo wyższe.

Galeria zdjęć z meczu - Bartek Ziółkowski FOTO

Hat-trickiem w tym meczu popisał się Błażej Braś, a autorami pozostałych trafień byli Krzysztof Górka, Jakub Opryszek, Jakub Moskal oraz Grzegorz Kowal. W samej końcówce myśleniczanie zmarnowali przynajmniej kilka dogodnych okazji, a na przestrzeni całego meczu zdecydowanie przeważali.

Do końca ligowych rozgrywek pozostało im już tylko starcie z Toporem Tenczyn, z którym na wyjeździe Orłowcy wygrali tylko 1:0. Jeśli podopieczni trenera Dawida Sudra zdobędą choćby punkt w starciu z tym rywalem zapewnią sobie mistrzostwo jesieni rozgrywek I ligi juniorów młodszych, które obliguje do barażów o awans do Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych. Jednak aby tak się stało będzie potrzeba wygrać dwa dwumecze, najpierw z mistrzem ligi wielickiej, a następnie z mistrzem ligi krakowskiej. 

Orzeł Myślenice - Dalin Myślenice 7:1 
Braś 3, Górka, Moskal, Opryszek, Kowal

ORZEŁ: Kuchnia - Skoczylas (60 J.Suder), Niżnik (60 Jurkiewicz), Łabędzki, K.Górka (46 Kowal) - Gromala, Mirochna, Moskal (46 Dziadkowiec), Opryszek, Braś (60 Kiebuła) - Szczurek