Cekawka zwycięska, Marek Pajka z hat-trickiem!

Rezerwy Orła Myślenice wygrały z Radwanem Skomielna Czarna 6:3 (3:1), wracając tym samym na zwycięską ścieżkę po ostatniej pechowej porażce w Drogini. Hat-tricka w tym meczu strzelił Marek Pajka, a autorami pozostałych trafień byli Arkadiusz Nosal, Mark Ponomarenko oraz Krzysztof Pyzio.

Strzelanie rozpoczał nie kto inny jak Marek Pajka, który po prostopadłym podaniu Marka Ponomarenki lewą nogą umieścił piłkę pod poprzeczką bramki rywali. Gospodarze ze Skomielnej Czarnej wyrównali po przebojowej akcji jednego z napastników, ale przed przerwą Orłowcy trafili do siatki jeszcze dwa razy. Najpierw dośrodkowanie Krzysztofa Karpety przytomnie zamknął Arkadiusz Nosal, a później z asysty Marka Pajki płaskim strzałem bramkę zdobył Mark Ponomarenko.

W drugiej połowie najpierw na 4:1 podwyższył Marek Pajka po asyście Marka Ponomarenki, a gol na 5:1 również był autorstwa tego duetu. Z kornera dośrodkowywał ukraiński skrzydłowy, a Marek Pajka mocną główką umieścił piłkę w bramce. Później w szeregi Cekawki wdarło się rozluźnienie i najpierw rywale strzelili na 5:2, a chociaż na tego gola odpowiedzieli Orłowcy, gdy wycofanie Marka Pajki mocnym strzałem wykończył Krzysztof Pyzio, to wynik na 6:3 ustaili rywale wykorzystując rzut karny.

Radwan Skomielna Czarna - Orzeł Myślenice 3:6 (1:3)
Pajka 10, 61, 68, Nosal 26, Ponomarenko 32, Pyzio 74

ORZEŁ: Kiebzak (72 Majda) - Jamka, Płatek, Wójtowicz, Nosal (56 Sopiak) - Żądło, Pyzio, Kański (65 Knapczyk), Ponomarenko, Karpeta - Pajka