U17: Juniorzy młodsi bez szczęścia w Wieliczce, wygrana Górnika

Podopieczni trenera Łukasza Zająca prowadzili szybko 1:0, później Górnik Wieliczka wyrównał i wyszedł na prowadzenie, by do przerwy Orłowcy wyrównali. W drugiej połowie bramki zdobywali jednak już tylko gospodarze i mecz zakończył się wygraną Górnika Wieliczka 4:2 (2:2).

Pierwszy gol to fantastyczna asysta Wiktora Bieli, który zagrał do Bartłomieja Brózdy, a popularny Dziadek takich sytuacji nie zwykł marnować. Dobrze usposobieni tego dnia rywale wyszli za chwilę na prowadzenie 2:1, ale jeszcze przed przerwą Dziadek zanotował drugą bramkę, tym razem przeciął strzał przewrotką Adriana Ciślika, a piłka zmyliła bramkarza i wpadła do siatki.

W drugiej połowie Górnik strzelił dwie bramki i nie pozwolił już Orłowcom na zbyt wiele, inkasując trzy punkty w ligowej tabeli.

Górnik Wieliczka - Orzeł Myślenice 4:2 (2:2)
Brózda 8, 35

ORZEŁ: Kurowski - Hankus, Siatka, Ożóg (75 Kiebzak) - Bruzda, T.Brózda (60 Nowacki), Mitana (79 Gielas), M.Matoga (46 Gołąb), Biela (75 Gracz) - B.Brózda, Ciślik (70 Pitala)