U17: Derby Myślenic tym razem dla Dalinu...

Nie udało się powtórzyć wygranej z domowego meczu juniorów młodszych Orła Myślenice z Dalinem Myślenice i rewanż na sztucznym boisku na Zarabiu padł łupem rywali. Podopieczni trenera Łukasza Zająca mieli w tym spotkaniu swoje sytuacje, ale w wielu zabrakło im przysłowiowego farta, natomiast rywalom musimy oddać, że byli tego dnia zdecydowanie lepsi i odnieśli zasłużone zwycięstwo.

W pierwszych minutach okazję sam na sam zmarnował Jakub Górka, natomiast już przed samą przerwą słupek ostemplował Adrian Ciślik. Mecz toczył się w środkowej strefie boiska, ale przeważał Dalin i swoje okazje wykorzystał, zdobywając dwa gole. Na drugą połowę Orłowcy wyszli z nadzieją na odwrócenie losów tej rywalizacji, jednak rywale nie pozwolili na rozwinięcie skrzydeł. Gracze Orła nie wystrzegli się też błędów, które skutkowały bramkami dla przeciwników. Ostatecznie mecz zakończył się porażką 5:0.

Już w pierwszych minutach spotkania boisko musiał opuścić Michał Wójcik z rozciętym łukiem brwiowym. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na treningi! W kolejnym meczu Orłowcy zmierzą się z rezerwami Puszczy Niepołomice w poniedziałek 22 maja na własnym boisku.

Dalin Myślenice - Orzeł Myślenice 5:0 (2:0)

ORZEŁ: Kowal - Wójcik (11 Szlachetka), Hankus, Ożóg - Kuchnia, Górka-Khafaga, Leksander (46 Matoga), Ciślik, Suder (79 Murzyn) - J.Górka, Kowalkowski (70 Przęczek)