OSP Myślenice Dolne Przedmieście na straży środowiska - zbiórka elektrośmieci!

Współpracująca z naszym klubem jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej Myślenice - Dolne Przedmieście bierze udział w akcji "OSP na straży środowiska", która ma na celu zbiórkę elektrośmieci w zamian za pozyskanie środków finansowych na powiększenie standardów naszej jednostki OSP Myślenice Dolne Przedmieście i zakup niezbędnego sprzętu ratowniczo - gaśniczego.

Ta ogólnopolska akcja realizowana jest wspólnie z Fundacją Odzyskaj Środowisko i MB Recycling. Mieszkańcy mogą za darmo pozbyć się sprzętu elektronicznego i elektrycznego, wielkogabarytowego jak i małogabarytowego (dokładna rozpiska na zdjęciu poniżej) oddając go do naszej remizy OSP Myślenice Dolne Przedmieście w najbliższą sobotę 20.05 w godzinach 9 - 15 ‼️

Następnie, sprzęt ten trafi do jednego z pięciu zakładów przetwarzania MB Recycling. Tam zostanie poddany procesowi recyklingu, a za każdą tonę sprzętu nasza jednostka otrzyma niezbędne wsparcie finansowe.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Myślenice do włączenia się w akcję i przyniesienia niedziałającego, ale kompletnego sprzętu do naszej remizy na ulicy Kazimierza Wielkiego 114 w sobotę 20 maja od 9 do 15.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: 661-798-412 lub 889-023-260 - razem z nami stańcie na straży środowiska.