U15, U17: Na zero z przodu i na zero z punktami w Modlniczce...

Trampkarze Orła Myślenice w osłabionym nieco składzie udali się do Modlniczki na mecz ze Sportowcem i niestety zanotowali pierwszą wiosenną porażkę, przegrywając 1:0 (0:0). Zadecydował jeden gol z końcówki spotkania, ale trzeba przyznać, że ten mecz podopiecznym trenera Marka Łacnego niespecjalnie się udał. Na domiar złego palca złamał Wiktor Biela i na chwilę wykluczy go to z udziału w treningach i meczach.

W spotkaniu ze Sportowcem zabrakło między innymi dwóch etatowych stoperów - Antoniego Hudaszka i Bartłomieja Brózdy, a także Igora Gawła, który poprzednie mecze zaczynał w podstawowym składzie, strzelając ważne gole. Szansę rehabilitacji Orłowcy mają już w najbliższą środę, kiedy to zagrają u siebie z Futbolicą Grabie.

U15: Sportowiec Modlniczka - Orzeł Myślenice 1:0 (1:0)

ORZEŁ: Matoga - Kiebzak, Siatka, Mitana - Nowacki, Szklarz, Gaweł, Gołąb, Gracz, Biela - Brózda oraz Nalepa, Majda, Horabik, Kęsek, Widła, Dudzik.

Juniorzy młodsi natomiast nie wykorzystali w Modlniczce szansy na objęcie prowadzenia, bo choć rywale prowadzili grę, to świetne szanse mieli Adrian Ciślik, Szymon Górka-Khafaga, czy Kamil Suder. Najbliżej powodzenia był efektowny strzał przewrotką tego ostatniego, jednak piłka o włos minęła bramkę.

Po bezbramkowej pierwszej połowie, miejscowi najpierw trafili po rzucie wolnym, a później Orłowcy w walce o odrobienie strat nadziewali się na kontry i ostatecznie przegrali aż 0:3. Kolejnym spotkaniem podopiecznych trenera Łukasza Zająca będzie rywalizacja z Dalinem Myślenice przy ul. Zdrojowej na Zarabiu. Początek środowego starcia o 16:15.

U17: Sportowiec Modlniczka - Orzeł Myślenice 3:0 (0:0)

ORZEŁ: Kowal - Łapa (69 Wójcik), Hankus, Ożóg - Przęczek (74 Szlachetka), Górka-Khafaga, Kowalkowski (58 Matoga), Leksander (58 Kuchnia), Suder (76 Murzyn) - Ciślik, J.Górka

fot. Michał Kędzierski