Wygrana z Wisłą, remis z Cracovią - tak, to wyniki naszych drużyn

Ci co dokładniej śledzą naszą stronę internetową mogli zauważyć, że przed tygodniem nie opublikowaliśmy dokładnej zapowiedzi tygodnia, a sporo się działo i na pewno nie dlatego nie napisaliśmy. Bardziej z przyczyn technicznych i braku dostępu do naszego panelu administracyjnego. Aby to naszym internautom wynagrodzić wyjątkowo ten weekend ostatnie podsumujemy.

Zaczniemy od najmłodszych!

Żacy wygrali z Wisłą Kraków

W sobotnie przedpołudnie na obiekcie Orła Myślenice żacy z rocznika 2008 rywalizowali z rówieśnikami z Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków. Podopieczni trenera Łukasza Kucharczyka zagrali bardzo ambitnie i chociaż po pierwszej części meczu przegrywali wysoko, to zdołali odrobić straty i ostatecznie pokonać renomowaną Białą Gwiazdę jedną bramką. Nie wynik jest dla nas jednak w dziecięcej piłce najważniejszy, a odpowiedni rozwój naszych młodych zawodników.

Skład z meczu z Wisłą: Kacper Guśpiel, Adam Gracz, Hubert Gołąb, Mateusz Starnawski, Jacek Słomka, Szymon Skurzyński, Igor Kępa, Igor Matoga, Maciej Skawski, Oskar Puto, Kuba Hanusiak

O rok starsi zawodnicy z rocznika 2007 następnego dnia rywalizowali w turnieju ligowym organizowanym przez Trójkę Myślenice. Młodzi Orłowcy z szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice pokazali się również z bardzo dobrej strony w rywalizacji z gospodarzami oraz Dalinem Myślenice, a kolejne zdobyte doświadczenie jest cennym bagażem w piłkarskiej edukacji naszych młodych zawodników.

Skład Orlików: Kacper Mikita, Nikodem Ożóg, Dawid Ścibór, Sebastian Kęsek, Antek Kowalcze, Kuba Bednarczyk, Mateusz Orzechowski, Bartosz Białoń, Piotr Molus, Miłosz Rusek, Łukasz Gruchacz, Bartek Bruzda, Sebastian Hajdus

W lidze orlików tym razem bez wygranej, ale z liderem na remis!

Nasze dwie drużyny Orlików (roczniki 2005, 2006) rywalizują właśnie w dwóch grupach fazy mistrzowskiej w lidze orlików. Podopieczni trenera Jacka Łętochy z pierwszej drużyny walczą o mistrzostwo i grali z liderem grupy B z fazy mistrzowskiej, remisując 3:3 po golach Kuby Fąfary, Bartka Kaźnicy i Kuby Pitaka.

Skład Orlików: Maksymilian Rutka, Jakub Stankiewicz, Michał Płatek, Kacper Depta, Jakub Fąfara, Jakub Pitak, Wojciech Lech, Bartłomiej Kaźnica.

Drugi z zespołów rywalizował z pierwszą drużyną Raby Dobczyce i niestety uległ 4:7, ale wielkim plusem tego meczu był błysk Arkadiusza Sobesto, który jako nowy zawodnik w debiucie przed tygodniem strzelił gola, a w meczu z Rabą zdobył hat-tricka.

Skład Orlików II: Maksymilian Rutka, Jan Banowski, Bartłomiej Ożóg, Kacper Cyrek, Arkadiusz Sobesto, Mateusz Ulman, Bartosz Durek, Paweł Urbański, Antoni Kowalcze.

Młodzicy z charakterem zremisowali z Cracovią

O występie młodzików przeciwko Cracovii Kraków w rozgrywkach II ligi okręgowej młodzików pisaliśmy w odrębnym artykule, a tutaj w telegraficznym skrócie przypominamy, że w sobotę dzięki trzem golom Bartka Gromali podopieczni trenera Michała Cichonia zremisowali z Pasami 3:3, a ostatnia z bramek padła niemal w ostatnich sekundach meczu i zapewniła cenny punkt.

Trampkarze jedni na remis z liderem, a drudzy znów gromią!

Pierwszy zespół trampkarzy wciąż jest liderem krakowskiej I ligi okręgowej, a meczu z zajmującym drugie miejsce Borkiem Kraków nie zdołał zdobyć gole, skutecznie się przy tym broniąc i mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Drugi zespół trampkarzy za to w rywalizacji z Wróblowianką Kraków strzelił aż pięć goli i dzięki wygranej 5:1 podtrzymał zwycięską passę. Relacje z obydwóch meczów znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Juniorzy zdobyli 6 punktów, odprawiając Rudnik i Rokitę!

6:1 z Rudnikiem w niedzielę po golach Mateusza Sabały, Karola Turały, Mateusza Pajki oraz trzech Mariusza Kasperka oraz 3:0 z Rokitą Kornatka w środę w Kornatce dzięki trafieniom Mateusza Sabały, Mariusza Kasperka i Tomasza Sabały. 6 punktów podopiecznych trenera Dawida Sudra w tym meczach również świetnie prognozuje na końcówkę sezonu, gdyż juniorzy wiosną przegrali zaledwie raz i to z liderującymi w tabeli Mogilanami. Relacja z meczu z Rudnikiem już na naszej stronie, a o meczu z Kornatką kilka słów napiszemy w najbliższych dniach.

I wreszcie zwycięstwo seniorów...

Nasi najstarsi zawodnicy również nie dali plamy i wygrali z Jordanem Zakliczyn 2:0 po golach Krzysztofa Żaka i Mateusza Sabały. To było ważne przełamanie w kontekście końcówki sezonu i liczymy na Wasze wsparcie również w kolejnych meczach, Emocji nie zabraknie również w najbliższy weekend, w który na mecze z udziałem Orłowskich drużyn już teraz zapraszamy!

Bieżące informacje na temat meczów skrzatów, żaków, orlików i młodzików na www.orliki.myslenice.pl