U15: Zacięte starcie trampkarzy z liderem - Kabel 4, Orzeł 3!

Drużyna Kabla Kraków zdominowała tegoroczne rozgrywki Ligi Regionalnej Trampkarzy C1 i pewnym krokiem zmierza do Ligi Wojewódzkiej, gdzie najpewniej zagra już wiosną. Orzeł Myślenice w rewanżowym starciu pomimo, że Kablarze każdego rywala przeważnie odprawiali z kilkubramkową przewagą, tak w rywalizacji z podopiecznymi trenera Marka Łacnego do końca musieli drżeć o wynik.

Spotkanie zakończyło się wygraną Kabla Kraków 4:3. To właśnie gracze lidera strzelili jako pierwsi w tym meczu i to już w czwartej minucie piłka znalazła drogę do siatki bramki strzeżonej przez Dawida Dąbrowskiego. Orzeł jednak wyrównał kilka minut później za sprawą Łukasza Wojtycy. Kiedy w 18. minucie Kablarze znów odskoczyli, minutę później wyrównał Józef Madej i znów mieliśmy remis.

W pierwszej połowie padły jeszcze dwa gole, a tym razem na trafienie Kabla odpowiedział Filip Zając i było 3:3. Decydujący dla końcowego wyniku gol padł tuż po przerwie i strzelili go gracze liderującego w tabeli Kabla. Obie ekipy miały jeszcze szanse podbramkowe, ale ostatecznie więcej goli w tym spotkaniu już nie zobaczyliśmy. Orzeł Myślenice pomimo porażki zaprezentował się jednak z bardzo dobrej strony.

Kabel Kraków - Orzeł Myślenice 4:3 (3:3)
Wojtyca, Madej, Zając

ORZEŁ: Dąbrowski - Wawrzusiak, Górecki, Pluszczak - Borczak, Sikora, Mieszczanek, Modes - Wojtyca, Madej, Talaga oraz Woś, Krzysztofiak, M.Tajs, Zając, Tylek, K.Lenart, Kęsek, A.Lenart, A.Tajs