U15, U14: Sobotnie remisy w Jabłonce i Mogilanach!

Nasi trampkarze naprawdę świetnie sobie radzą jako beniaminek na szczeblu wojewódzkim - w sobotę w odległej Jabłonce zanotowali cenny remis w starciu z Orawą! Podopieczni trenera Marka Łacnego po pięciu meczach są wiceliderem ligowej tabeli, a nie zaznali jeszcze goryczy porażki!

W meczu z Orawą po znakomitym podaniu Marcela Żądło bramkę na 1:0 strzelił Piotr Cygan. Później rywale wyrównali, a w drugiej połowie wyszli na prowadzenie. Mieli też dwie świetne okazje, ale z karnego strzelili w słupek, a raz świetnie interweniował w bramce Orła Gabriel Burkat. Na dwie minuty przed końcem remis Orłowi uratował Bartosz Konieczny, który przymierzył głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Podobny przebieg miał mecz naszej młodszej drużyny do lat 14. Podopieczni trenera Jakuba Stasiaka rywalizowali w sobotę na wyjeździe z Tiger Hearts Mogilany, a mecz zakończył się remisem 3:3. Na liście strzelców zapisali się Kornel Kocur, Igor Krzysztofiak oraz Przemysław Świerczyński.

Orawa Jabłonka - Orzeł Myślenice 2:2 (1:1)
Cygan, Konieczny

ORZEŁ: Nalepa (Burkat) - Hudaszek, Konieczny, Pluszczyk - Cygan, Żądło, Szydłowski, Dudzik - Szklarz, Bajer, Płoszaj oraz Horabik, Hosaja, Kubiczek, Madej, Modes, Zając

Tiger Hearts Mogilany - Orzeł Myślenice 3:3 (2:1)
Kocur, Krzysztofiak, Świerczyński

ORZEŁ: A.Kołodziejczyk - Obajtek, Sierociński, Świerczyński, Paszcz, Tajs, Jamróz, Krzysztofiak, Cieśliński, Górka, W.Kołodziejczyk oraz Górecki, Kocur, Porczyk, Suder, Wojtyca