U17: Efektowna wygrana juniorów młodszych z SMS-em Kraków

Drużyna prowadzona przez trenera Łukasza Zająca w końcu przerwała impas z początku sezonu i zainkasowała efektownie trzy punkty w starciu z krakowską Szkołą Mistrzostwa Sportowego. Prym w tym meczu wiedli kapitan Mateusz Matoga oraz snajper Bartłomiej Brózda, którzy łącznie strzelili pięć goli. Spotkanie zakończyło się wynikiem 7:1, a na liście strzelców znaleźli się jeszcze Kamil Suder i Filip Kozubek.

Orłowcy od samego początku przeważali w tym meczu i stworzyli wiele znakomitych okazji. Strzelanie w końcu rozpoczął Bartłomiej Brózda, który po dograniu z bocznego sektora przymierzył na 1:0. Za chwilę było 2:0, a po zespołowej akcji strzelił Mateusz Matoga. Przed przerwą jeszcze popularny Dziadek skompletował hat-tricka, najpierw dobijając piłkę po strzale Kamila Sudra, a następnie wykańczając na długim słupku podanie swojego imiennika Bartłomieja Bruzdy. Autorem piątego z goli przed przerwą był Kamil Suder, który strzelił do pustaka po akcji Huberta Gołębia.

W drugiej połowie myśleniczanie nieco obniżyli loty, ale podwyższyli wynik na 7:0. Najpierw drugiego gola strzelił Mateusz Matoga, a następnie debiutanckie trafienie w juniorach odnotował Filip Kozubek, który wykończył podanie Adama Gracza. Chwilę rozluźnienia i błąd w defensywie wykorzystali w końcówce przyjezdni strzelając honorową bramkę.

Orzeł Myślenice - SMS Kraków 7:1 (5:0)
B.Brózda 3, M.Matoga 2, Suder, Kozubek

ORZEŁ: Kurowski - Gielas (46 Kiebzak), Siatka (46 Hankus), Ożóg (68 Lech) - Gołąb (36 Gracz), Mitana (46 Pitala), M.Matoga, Biela, Bruzda - B.Brózda (61 Kozubek), Suder (55 Nowacki)