U15: Trampkarze walczyli o odrobienie strat w Nowym Brzesku

Szybko strzelone dwa gole przez Nadwiślankę Nowe Brzesko ewidentnie podcięły skrzydła młodym Orłom z drużyny trampkarzy. Przed przerwą rywale trafili jeszcze raz, ale w drugiej połowie zawodnicy Orła Myślenice ruszyli w pogoń za odrobieniem strat i strzelili trzy gole. Niestety nie wystarczyło to na zdobycz punktową, bo gospodarze zdobyli czwartego gola.

Mecz zakończył się więc wynikiem 4:3 dla Nadwiślanki Nowe Brzesko, a bramki dla drużyny Orła Myślenice strzelili Michał Płatek, Adrian Ciślik i Antoni Kowalcze. Kolejny mecz Orłowcy zagrają już w czwartek, podejmując u siebie bezwzględnego lidera rozgrywek I ligi - Górnik Wieliczka, który lideruje w tabeli z kompletem zwycięstw w ośmiu kolejkach. W sobotę natomiast rywalem myśleniczan będzie Gościbia Sułkowice.

Nadwiślanka Nowe Brzesko - Orzeł Myślenice 4:3 (3:0)
Płatek, Ciślik, Kowalcze

ORZEŁ: Kurowski - Przęczek, Hankus, Górka, Kania - Kuchnia, Górka-Khafaga, Płatek, Kowalcze, Kamiński - Ciślik oraz Pyrdoł, Miączyński, Lech, Iwanicki, Banowski, Moskal