U15: Trampkarze umocnili się na drugim miejscu, wysoka wygrana z SFS

Aż 7:1 wygrali trampkarze z rówieśnikami ze Szkoły Futbolu Staniątki i tym samym umocnili się na drugim miejscu w ligowej tabeli, gdzie przegrywają jedynie z Pcimianką Pcim, która dotychczas nie straciła punktu w ligowych rozgrywkach. Podopieczni trenera Michała Lecha jak na razie przegrali tylko z liderem i raz pechowo zremisowali z Puszczą Niepołomice, a pozostałe spotkania kończyli zwycięstwami.

W środowym meczu rozgrywanym wyjątkowo w Drogini, gdyż kolidowało z meczem pierwszego zespołu Orła z Dziecanovią, Orłowcy nie dali szans rywalom. Dwa gole zdobył znów Jakub Pitak, a po razie do siatki trafiali Krzysztof Górka, Jakub Fąfara, Grzegorz Kowal oraz Bartłomiej Gromala.

Już w sobotę Orła czeka ważne starcie z trzecią w tabeli Puszczą Niepołomice. Pierwszy mecz z tym rywalem kończył się remisem 1:1, kiedy to myśleniczanie zmarnowali mnóstwo sytuacji, a skuteczna kontra w ostatnich minutach dała wyrównanie i zdobycz punktową rywalom.

Orzeł Myślenice - Szkoła Futbolu Staniątki 7:1
Pitak 2, Braś, K.Górka, Fąfara, Kowal, Gromala

ORZEŁ: Kuchnia - Lech, K.Górka, Łabędzki, Szlachetka - Fąfara, Szczurek, Gromala, Kiebuła, Braś - Pitak oraz Rutka, Karpierz, Orzechowski, Kowal, Sroka