U15: Trampkarze gromią Dalin w myślenickich derbach!

Choć trener Michał Lech nie był do końca zadowolony z występu swoich podopiecznych, to Ci urządzili sobie ostre strzelanie i rozgromili rówieśników z Dalinu Myślenice aż 7:1. Hat-trickiem w tym meczu popisał się Grzegorz Kowal, dwa gole do orłowskiego dorobku dołożył Jakub Pitak, a listę strzelców uzupełnili Bartłomiej Gromala oraz Kacper Szczurek.

Zwłaszcza w pierwszej połowie Orłowcy zaprezentowali się poniżej oczekiwań. Stracili gola, grali dość ospale i nieskutecznie. Dopiero bura w szatni odbiła się pozytywnie na występie podopiecznych trenera Michała Lecha, bowiem dopiero w drugiej odsłonie spotkania strzelili rywalom sześć goli. Do przerwy było 1:1. Orłowcy zatem pewnie zmierzają po wicemistrzostwo rozgrywek I ligi okręgowej myślenicko-wielickiej w kategorii trampkarzy. Tego osiągnięcia nie mogą być jednak pewni, bo rywale depczą im po piętach. 

Ważny dla końcowego układu tabeli będzie zatem dzisiejszy mecz wyjazdowy z Wieliczanką Wieliczka. Początek o 15:45.

Orzeł Myślenice - Dalin Myślenice 7:1 (1:1)
Kowal 3, Pitak 2, Szczurek, Gromala

ORZEŁ: Kuchnia - Lech, Łabędzki, J.Szlachetka, Sroka - Fąfara, Szczurek, Gromala, Kiebuła, Kowal - Pitak oraz Rutka, Karpierz, Górka-Khafaga, Stankiewicz