U15: Odmłodzona ekipa trampkarzy przegrała w Wieliczce

Decydująca o stracie punktów przez trampkarzy Orła Myślenice bramka padła w ostatniej minucie wtorkowego meczu z Wieliczanką Wieliczka. Orłowcy pomimo braków kadrowych uzupełnili skład zawodnikami z drużyny młodzików i pomimo porażki 1:2 (1:1) w grze można doszukać się wielu pozytywów, które dobrze rokują na przyszłość.

Dość powiedzieć, że w tym meczu z różnych przyczyn nie wystąpili najlepszy strzelec Kuba Pitak, czy też motory napędowe środkowej formacji Bartłomiej Gromala i Kacper Szczurek. Listę nieobecnych uzupełnili Wiktor Orzechowski, Mateusz Ulman czy też Jakub Karpierz.

Podopieczni trenera Michała Lecha jako pierwsi stracili gola, ale do wyrównania doprowadził skuteczny ostatnio Grzegorz Kowal. Gdy wydawało się już, że to spotkanie zakończy się podziałem punktów, to na minutę przed końcem decydujący cios zadali zawodnicy Wieliczanki Wieliczka i zdobyli zwycięskiego gola.

Wieliczanka Wieliczka - Orzeł Myślenice 2:1 (0:0)
Kowal

ORZEŁ: Kuchnia - Lech, K.Górka, Łabędzki, Szlachetka - Górka-Khafaga, Kiebuła, Sroka, Fąfara, Braś - Kowal oraz Rutka, Ciślik, Stankiewicz, J.Górka