U15: Świetny debiut w Małopolskiej Lidze Trampkarzy, Orzeł gromi AP21 Chrzanów!

Dziewięć goli strzelili na inaugurację rozgrywek w Małopolskiej Lidze Trampkarzy zawodnicy Orła Myślenice, nie tracąc przy tym żadnego! Podopieczni trenera Marka Łacnego pewnie pokonali w Balinie Akademię Piłkarską 21 Chrzanów 9:0 (6:0). Już przed przerwą wynik rywalizacji niemal w pojedynkę rozstrzygnął Kacper Dudzik, wahadłowy Orła pozyskany przez rokiem z Grodziska Raciechowice strzelił aż cztery gole!

W pierwszej połowie bramki zdobywali jeszcze Szymon Płoszaj oraz Bartłomiej Bajer, który nasz klub zasilił na zasadzie wypożyczenia z Lubomira Wiśniowa. W drugiej połowie gole zdobyli jeszcze Maksymilian Szklarz, Piotr Cygan oraz debiutujący w trampkarzach Filip Zając.

AP21 Chrzanów - Orzeł Myślenice 0:9 (0:6)
Dudzik 4, Płoszaj, Szklarz, Bajer, Cygan, Zając

ORZEŁ: Nalepa - Konieczny, Hudaszek, Pluszczyk - Cygan, Szklarz, Kubiczek, Dudzik - Żądło, Płoszaj, Madej oraz Burkat, Horabik, Obajtek, Paszcz, Hosaja, Szydłowski, Bajer, Modes, Zając