U15: Pierwsza przegrana trampkarzy, wysoka kara za nieskuteczność

Trampkarze Orła Myślenice przegrali wyjazdowe spotkanie 1 ligi myślenicko-wielickiej z Pcimianką Pcim aż 2:6, a mecz rozstrzygnął się jeszcze w pierwszej połowie. Bramki dla podopiecznych trenera Michała Lecha strzelili Błażej Braś i Kacper Szczurek.

Nie sposób nie wspomnieć, że przekonujące zwycięstwo rywali było w pełni zasłużone z przebiegu spotkania, ale jak wiadomo piłka nożna widziała już różne scenariusze. I kto wie jak potoczyłby się ten mecz, gdyby jeszcze przy stanie 0:0 stuprocentową sytuację wykorzystał Błażej Braś, a później lepiej w dogodnych okazjach zachowali się Jakub Pitak, czy Grzegorz Kowal. Ta nieskuteczność zemściła się gdy po rzucie rożnym rywale trafili do siatki, a później w dość szczęśliwych okolicznościach trafili na 2:0.

Orłowcy nie mogli otrząsnąć się w grze defensywnej w pierwszej połowie, co jeszcze dwukrotnie wykorzystali rywale, a słowa uznania należą się też Bartłomiejowi Kuchni, który kilka razy uratował zespół przed stratą kolejnych bramek. Ostatecznie dla Orła do siatki trafili Kacper Szczurek i Błażej Braś, a rzutu karnego nie wykorzystał jeszcze Grzegorz Kowal.

Pcimianka Pcim - Orzeł Myślenice 6:2 (4:0)
Błażej Braś, Kacper Szczurek

ORZEŁ: Kuchnia - Szlachetka, Łabędzki, Górka, Sroka - Kiebuła, Szczurek, Gromala - Kowal, Pitak, Braś oraz K.Cyrek, Orzechowski, Lech, Fąfara