U15: Pięć goli w sieci Sportowca, pewna wygrana trampkarzy Orła!

Drużyna trampkarzy Orła Myślenice prowadzona przez trenera Marka Łacnego jako beniaminek radzi sobie całkiem nieźle na szczeblu wojewódzkim. Młodzi Orłowcy są beniaminkiem drugiej grupy Małopolskiej Ligi Trampkarzy i przez całą rundę jesienną utrzymują się w ścisłej czołówce ligowej tabeli - w przedostatniej kolejce rundy jesiennej rywalizowali ze Sportowcem Modlniczka, a mecz zakończył się wygraną Orła Myślenice 5:1 (3:0).

Wynik meczu szybko otworzył Oskar Kapuściński wykorzystując niezdecydowanie w szeregach defensywnych rywali, a potem jeszcze przed przerwą na bezpieczne trzybramkowe prowadzenie Orłowców wyprowadziły trafienia Marcela Żądło i Maksymiliana Szklarza. Choć po przerwie do siatki honorowego gola wbili rywale, to w końcówce najpierw kapitalna główka po rzucie rożnym Antka Hudaszka została zamieniona na efektowną bramkę, a później wynik na 5:1 ustalił skuteczny w końcówce rundy Oskar Kapuściński.

Do końca jesiennych rozgrywek w Małopolskiej Lidze Trampkarzy pozostała już tylko jedna kolejka. Drużyna prowadzona przez trenera Marka Łacnego zmierzy się na wyjeździe z liderem rozgrywek - Unią Oświęcim. Ten mecz w sobotę 11 listopada o godzinie 10:00 w Oświęcimiu.

Orzeł Myślenice - Sportowiec Modlniczka 5:1 (3:0)
Kapuściński 18, 78, Szklarz 35, Żądło 37, Hudaszek 65

ORZEŁ: Nalepa - Konieczny, Hudaszek, Pluszczyk - Horabik, Kubiczek, Szydłowski, Żądło, Płoszaj, Szklarz - Kapuściński oraz Burkat, Hosaja, Madej, Modec, Zając