U15: Orzeł Myślenice Halowym Mistrzem Podokręgu!

Trampkarze Orła Myślenice obronili zdobyte przed rokiem Halowe Mistrzostwo Podokręgu Piłki Nożnej Myślenice. Tym razem prowadzeni przez trenera Michała Lecha gracze Orła nie mieli sobie równych w całych rozgrywkach notując tylko jeden remis i licząc zarówno eliminacje jak i finały stracili w całych rozgrywkach zaledwie dwa gole.

Najlepszym strzelcem całych zawodów okazał się Błażej Braś z sześcioma golami, a najlepszym zawodnikiem całych zawodów wybrano Kacpra Szczurka. Z bardzo dobrej strony pokazał się też drugi zespół, który ostatecznie w meczu o trzecie miejsce całych zawodów przegrał dopiero w rzutach karnych z Lubomirem Wiśniowa, a do rozstrzygnięcia potrzeba było aż pięć serii.

Pierwszy zespół w finałach zremisował na wstępie 2:2 z Lubomirem Wiśniowa, a następnie pokonał Dalin Myślenice 2:0 i Gościbię Sułkowice 4:0. W finale podopieczni trenera Michała Lecha pokonali Trójkę Myślenice 4:0. Drugi zespół natomiast wygrał 2:1 z Beskidem Tokarnia, uległ 0:4 Trójce Myślenice i pokonał 3:0 Pasternik Ochojno. W meczu o brąz padł bezbramkowy remis, ale karne lepiej wykonywali gracze Lubomira Wiśniowa.

Orzeł I:Kuchnia - Górka, Łabędzki, Szczurek, Gromala, Kiebuła, Sroka, Kołodziejczyk, Szlachetka, Braś
Orzeł II:Rutka, P.Cyrek - K.Cyrek, Orzechowski, Karpierz, Lech, Stankiewicz, Fąfara, Khafaga-Górka, Rusek

Orłowcy w przeciągu tego tygodnia zagrali jeszcze dwa mecze sparingowe - najpierw ulegli 6:2 przedstawicielowi Centralnej Ligi Trampkarzy Resovii Rzeszów. Gole strzelili Błażej Braś i Kacper Szczurek. To był wartościowy dla Orłowców sparing, a Bartek Kuchnia obronił w nim jeszcze rzut karny. Bramkarz Orła błysnął też w nieco innej roli, bo myśleniczanie zagrali jeszcze mecz kontrolny z Gdovią, a Bartek Kuchnia otrzymał możliwość gry w ataku. Efekt? Strzelił osiem goli, a Orzeł wygrał 13:2.