Orzeł sparował z Jutrzenką i Lubomirem, kolejny mecz z Czarnymi

Po raz pierwszy na naturalną trawę wybiegną zawodnicy Orła Myślenice już w najbliższy weekend, a zmierzą się z nie byle kim, bo liderem krakowskiej okręgówki grupy III - Czarnymi Staniątki. Ten mecz w Staniątkach w sobotę o godzinie 12:30. 

Choć to rywal z naszej ligi, to do ligowego starcia dojdzie dopiero za pół roku, gdyż obie ekipy spotkają się ze sobą dopiero w ostatniej kolejce. Dla odmłodzonej drużyny Orła będzie to zatem ciekawy sprawdzian. Wcześniej Orłowcy spotkali się z liderem IV ligi Jutrzenką Giebułtów i choć nie mogli zagrać w optymalnym składzie, bo w bramce całe spotkanie zagrał Krzysztof Baran z juniorów młodszych, to jak chodzi o obraz gry można było znaleźć sporo pozytywów. Orzeł to spotkanie przegrał 5:0, ale tydzień później odbił sobie strzelecką niemoc na Lubomirze Wiśniowa, wygrywając z przedstawicielem myślenickiej A klasy 4:0.

Bramki w tym spotkaniu strzelali Mariusz Kasperek (dwie) oraz Mateusz Suder i Jakub Bartosz. Przypominamy, że rozgrywki ligowe ruszają już w ostatni weekend marca, więc przygotowania do rundy wiosennej wkraczają właśnie w decydującą fazę.