U15: Orzeł Myślenice Halowym Mistrzem Krakowa!

Trampkarze Orła Myślenice pokazali się ze znakomitej strony w Halowych Mistrzostwach Krakowa organizowanych przez Małopolski Związek Piłki Nożnej. Po przebrnięciu rozgrywek ligowych z zaledwie jedną porażką i kompletem zwycięstw w pozostałych spotkaniach, do play-offów przystępowali jako jeden z faworytów.

W ćwierćfinale podopieczni trenera Michała Lecha pokonali drugą drużynę Garbarni Kraków 3:0 po dwóch golach Błażeja Brasia oraz trafieniu Wojciecha Lecha. W półfinale rywalem Orła był pierwszy zespół Garbarni, ale i tym razem Orłowcy okazali się lepsi od Brązowych. Mecz był jednak wyrównany i tym razem na gole Błażeja Brasia i Krzysztofa Górki dwukrotnie odpowiedzieli rywale i do rozstrzygnięcia potrzebne były rzuty karne.

W karnych Orłowcy się nie mylili, bo do siatki trafili Grzegorz Kowal, Krzysztof Górka i Karol Łabędzki, a jeden ze strzałów obronił Bartłomiej Kuchnia i myśleniczanie zameldowali się w finale. Finałowym rywalem Orła był zespół Cracovii Kraków. Po zaciętym boju spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem i znów do rozstrzygnięcia potrzebne były rzuty karne. Dla Orła do siatki trafiła ta sama trójka, co w półfinale, a Bartek Kuchnia znów znalazł sposób na jednego z graczy Pasów i to Orzeł cieszył się ze zwycięstwa!

ORZEŁ MYŚLENICE: Bartłomiej Kuchnia - Krzysztof Górka, Jakub Fąfara, Błażej Braś, Oliwier Szlachetka, Patryk Kiebuła, Sebastian Sroka, Wojciech Lech, Karol Łabędzki, Kacper Szczurek, Bartłomiej Gromala, Grzegorz Kowal, Jakub Pitak, trener Michał Lech, kierownik Dariusz Łabędzki