U15: Orzeł lepszy od Dalinu w derbach trampkarzy!

Trampkarze Orła Myślenice udanie zrewanżowali się na rywalu zza miedzy - Dalinie Myślenice, wygrywając 3:2 (2:0) na własnym obiekcie. Podopieczni trenera Marka Pajki prowadzili już 3:0 po bramkach Jakuba Pitaka, Wojciecha Lecha i Grzegorza Chlipały, ale w końcówce wdarło się rozluźnienie w ich szeregi i dali sobie wbić dwa gole.

Orłowcy mieli jeszcze swoje świetne okazje, ale między innymi w sytuacji sam na sam piłka skoczyła Kubie Pitakowi, a bramkarz Dalinu udanie interweniował po strzałach Grzegorza Chlipały i Bartosza Juszczaka. W końcu piłka wpadła do siatki, gdy z dystansu uderzył aktywny w tym meczu Grzegorz Chlipała, a odbita od słupka piłka spadła pod nogi Jakubowi Pitakowi, który skierował ją do siatki.

Jeszcze w pierwszej połowie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego pozycję wygrał Wojciech Lech i pewnym strzałem podwyższył prowadzenie. Przy trzeciej bramce trochę uśmiechnęło się szczęście do Orłowców, bo Grzegorz Chlipała dośrodkowywał z rzutu wolnego, a piłka bez kontaktu z żadnym zawodnikiem wpadła do siatki w długi róg i było 3:0. Dalin w końcówce zdobył dwa gole - najpierw jeden z rywali sprytnie trafił bezpośrednio z rzutu wolnego, a potem po kontrze rywale wykorzystali sytuację sam na sam. Orzeł mógł zdobyć co najmniej jeszcze jednego gola, ale po akcji Grzegorza Chlipały piłka minęła o centrymetry słupek bramki, a techniczny strzał Jana Banowskiego efektownie wybronił golkiper rywali.

Orzeł Myślenice - Dalin Myślenice 3:2 (2:0)
Pitak, Lech, Chlipała

ORZEŁ: P.Cyrek - J.Górka, Nowak, Nowacki, Stankiewicz - Chlipała, Lech, Fąfara, Górka-Khafaga, Juszczak - Pitak oraz Rutka, Malina, Banowski, Żak, Szlachetka, Zięba, Cyrek