U15: Lider z Oświęcimia pokonany, świetne zakończenie rundy Orła w MLT!

Podopieczni trenera Marka Łacnego zakończyli swoją premierową rundę w Małopolskiej Lidze Trampkarzy w efektowny sposób. Na zakończenie pokonali liderującą w tabeli Unię Oświęcim na wyjeździe 5:2 (3:2) i zakończą jesienne rozgrywki w ścisłej czołówce tabeli. Dla biało-zielonych to był z pewnością udany czas i bardzo dobry debiut na szczeblu wojewódzkim.

Orłowcy ten mecz rozpoczęli niezbyt udanie, bowiem już po pięciu minutach przegrywali 2:0. Później jednak w ciągu minuty doprowadzili do wyrównania. Najpierw sygnał do ataku dał Maksymilian Szklarz, trafiając na 2:1, a do wyrównania doprowadził po świetnej akcji Filip Zając. Te gole padły odpowiednio w 11. i 12. minucie spotkania.

Jeszcze przed przerwą gola na 3:2 strzelił Wiktor Hosaja, a w drugiej połowie prowadzenie podwyższyli Maksymilian Szklarz i Adrian Horabik, ustalając wynik rywalizacji na 5:2 dla Orłowców. Myśleniczanie w 14 spotkaniach w drugiej grupie Małopolskiej Ligi Trampkarzy zdobyli 27 punktów, notując 8 wygranych, 3 remisy i 3 porażki ze stosunkiem bramek 57 strzelonych i 33 stracone.

Najlepszym strzelcem zespołu był kapitan Maksymilian Szklarz, który do siatki trafiał 12-krotnie. 9 bramek zdobył Kacper Dudzik, 7 Brajan Kubiczek, 6 Oskar Kapuściński, 5 Szymon Płoszaj, 4 Piotr Cygan, 3 Marcel Żądło, po dwa Antoni Hudaszek, Filip Zając, Bartłomiej Bajer i Bartosz Konieczny, natomiast po razie na liście strzelców zameldowali się Wiktor Hosaja, Franciszek Szydłowski i Adrian Horabik.

Unia Oświęcim - Orzeł Myślenice 2:5 (2:3)
Szklarz 2, Zając, Hosaja, Horabik

ORZEŁ: Nalepa - Płaczkowiec, Konieczny, Pluszczyk - Żądło, Zając, Horabik, Madej - Kubiczek, Hosaja, Szklarz oraz Burkat, Bajer, Cygan, Jamróz, Modes, Płoszaj, Szydłowski