U15: Hat-tricki Ciślika i Płatka, dziewięć goli w sieci Wiarusów!

Wynikiem 9:2 zakończyło się ligowe starcie trampkarzy Orła Myślenice z rówieśnikami z Wiarusów Igołomia. Rywale występowali w tym meczu w osłabionym składzie, co spowodowało pewne rozluźnienie w szeregach myśleniczan i dali sobie wbić dwa gole w drugiej połowie. Wcześniej ustalili już wynik, prowadząc do przerwy 5:0.

Szybko dwa gole zdobył Adrian Ciślik, który w sytuacjach sam na sam wymanewrował bramkarza i trafiał do pustej bramki. Później akcję Bartosza Lecha skutecznym strzałem wykończył Jakub Kuchnia, a przed przerwą do siatki trafiali jeszcze Michał Płatek i Adrian Ciślik, który skompletował tym samym hat-tricka.

Rozluźnienie Orłowców po przerwie spowodowało, że w pierwszej fazie zmarnowali kilka sytuacji podbramkowych. Później jednak zaczęli trafiać do siatki i najpierw dwa gole do swojego dorobku dorzucił Michał Płatek, potem świetnie zespołową akcję mocnym strzałem pod poprzeczkę wykończył Tomasz Leksander, a wynik ustalił Antoni Kowalcze technicznym strzałem w długi róg.

Orzeł Myślenice - Wiarusy Igołomia 9:2 (5:0)
Ciślik 3, Płatek 3, Kuchnia, Leksander, Kowalcze

ORZEŁ: Kurowski -Ożóg, Kowalcze, Łapa, Kania - Płatek, Górka-Khafaga, Kuchnia, Lech, Sułek - Ciślik oraz Banowski, Iwanicki, Leksander, Stachnik, Moskal