U19, U17: Juniorzy wygrali bez gry, zajmują I miejsca w ligach!

Zarówno drużyna juniorów młodszych, jak i drużyna juniorów starszych w ostatni weekend zgarnęła trzy punkty ligowe bez wychodzenia na boisko. Walkowerem mecze oddali Wilga Koźmice Wielkie w I lidze juniorów młodszych, a także Nadwiślanka Nowe Brzesko w I lidze juniorów starszych.

Podopiecznym trenera Kazimierza Wincenciaka pozostały do rozegrania dwa mecze ligowe - 18 października o 10:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią na Zarabiu zmierzą się z Tiger Hearts Wróblowianka Kraków, a później dopiero 8 listopada rozegrają rewanż z Dalinem Myślenice. Obecnie Orzeł Myślenice plasuje się na pozycji lidera w ligowej tabeli i jeśli po tych dwóch meczach uda się utrzymać status quo, to właśnie Orłowcy zagraliby w barażu o awans na szczebel wojewódzki. Ta sztuka nie będzie jednak łatwa, bowiem przyjdzie im się zmierzyć z rezerwami Hutnika Kraków lub Cracovii Kraków, które liderują w I lidze krakowskiej.

Juniorzy starsi również z kompletem zwycięstw przewodzą w ligowej tabeli, a do rozegrania został im tylko mecz z Jordanem Sum Zakliczyn. To spotkanie zaplanowano na 31 października o godzinie 10:00 w Zakliczynie. Podopieczni trenera Marka Pajki na ten moment mają 6 punktów przewagi nad wiceliderem, a wiosną rozegrają rewanże ze wszystkimi ligowymi rywalami. 

Z racji małej ilości drużyn w ligach rozgrywek juniorskich strzałem w dziesiątkę było zgłoszenie drugiej drużyny Orła Myślenice do myślenickiej II ligi okręgowej. Dzięki temu Orłowcy mają do rozegrania o kilka meczów więcej - w tych rozgrywkach graczom Orła pozostały do rozegrania starcia z Skalnikiem Trzemeśnia i LKS-em Rudnik. Na razie Orzeł II zajmuje drugie miejsce, bowiem w ostatnim meczu uległ 0:1 z Lubomirem Wiśniowa. Wcześniejsze spotkania kończyły się zwycięstwami biało-zielonych.